Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Sevgiliye Hediye

EmreGulz

Yeni üye
Selamlar dostlarım size bir anımı anlatıcam. Herkesin hayatında mutlaka sevgilisi olmuştur. Geçen haftaya kadar benim yoktu
bir kızı seviyordum aynı üniversitedeydik aynı zamanda ortaokul aşkımdı hayat bizi burada birleştirdir. Neyse işte
üniversitenin ilk zamanları herkes heyecanlı falan kızla konuşmaya çalışıyorum sürekli tersliyor. Bende inat ettim bi hediye
vereyim dedim doğum günü yaklaşıyordu. Dikkat çekici farklı ürünler bulmam gerekiyordu. Üniversitede ev tuttuğum için pek paramda
yoktu bu yüzden ucuz ürün bulmam lazımdı bende http://www.farkliurunler.com/ adresinden güzel bir ayıcık sipariş verdim hızlıca geldi
şimdi ise kıza vermek için doğum gününü bekliyorum. Gelişmeleri aktaracam

Reklam

AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.