Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forum'a kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Satoshi ‘nin Kimliğini Binance’ın CEO’su Deşifre Etti

E

elif tanriverdi

Misafir
Binance’ın Ceo’su Changpeng Zhao, Satoshi Nakamato’nun gerçek kimliğine dair çok ciddi iddialarda bulundu.

Yıllardır gizemini koruyan Satoshi Nakamato’nun kimliği hakkında açıklama Binance‘ın CEO‘su Changpeng Zhao‘dan geldi. Zhao resmi Twitter hesabında Bitcoin kurucunun ismini paylaştı. Binance’ın CEO‘su Changpeng Zhao iddialarına göre Bitcoin kurucusunun Michael Saylor olduğunu söyledi. Michael Saylor, MİT Havacılık ve Uzay Mühendisliği mezunu ve yatırım şirketi olan Microstrategy’nin kurucu ortağı ve başkanı görevinde. Changpeng Zhao, iddialarını doğrulayacak kanıtlar sunmadı.

Probably not true, but I just heard @michael_saylor is Satoshi.
😎


— CZ
🔶
Binance (@cz_binance) June 21, 2021

Michael Saylor ise cevap olarak “We are all Satoshi” (Hepimiz Satoshi’yiz) şeklinde karşılık verdi. Bu diyaloğun ardından Bitcoin’in fiyatı az da olsa yükseldi. Son zamanlarda Tesla Ceo’su Elon Musk’ın attığı tweetler nedeniyle ciddi düşüş yaşayan Bitcoin’i biraz da olsa hareketlendi. Çin Halk Bankası‘nın kripto para ve madenciliği hakkında yaptığı açıklamalar dolayısıyla piyasa darbe almıştı.

We are all Satoshi.

— Michael Saylor (@michael_saylor) June 21, 2021

Kaynak : Kripto Blogu
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Reklam