Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Ripple Yöneticisi, Şirketten Mi Ayrıldı?

  • Konbuyu başlatan Batuhan Dursun
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
B

Batuhan Dursun

Misafir
Ripple.png

Ripple Tarafında Neler Oluyor?​


Ripple CFO’su olarak çalışan Kristina Campbell, birkaç yıl çalışması sonrasında farklı bir sektöre geçiş yaptı.

Edindiğimiz bilgilere göre, Ripple‘da Mali İşler Direktörü (CFO) olarak görev yapan Kristina Campbell, yaklaşık iki buçuk yılın ardından şirketten ayrıldı.

Kristina Campbell’ın LinkedIn profiline göre, şirketteki işinden ayrılan eski yönetici dijital sağlık hizmetleri veren bir şirket olan Maven Clinic’te göreve başladı. Bu firmada da CFO olarak görev alacak olan yönetici, Ripple bünyesine katılmadan önce de finansal hizmetler departmanında çalışıyordu.

İşten çıkarmalar devam ediyor


Bildiğimiz üzere ayı piyasasının kripto para piyasalarını olumsuz etkilemesi nedeniyle kripto para şirketlerinin işten çıkarma durumları da yaygınlaşmış durumda.
Bu yazımız ilginizi çekebilir: Beşiktaş Token, İlk 3 Saatte Rekor Seviyeleri Gördü

Şöyle ki; Kripto cüzdan sağlayıcısı Ledger, kısa bir süre önce personellerinin bir kısmının işten çıkarılacağını duyurmuştu. Firmanın CEO’su tarafından yapılan açıklamada, makroekonomik koşullar sebebiyle böyle bir karar verildiğini ifade etti.

2023 yılı içinde birçok ünlü şirket de iş gücünü azaltarak küçülmeye gitmek zorunda kaldı.


Kripto dünyasını yakından takip etmek ve en güncel haberleri öğrenmek için bizi tüm sosyal medya Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Kripto Bloğu kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple Yöneticisi, Şirketten Mi Ayrıldı? yazısı ilk önce Kripto Bloğu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.