Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Ripple 2. Çeyrek için XRP Token Satışlarında %49 Artış Bildirdi

  • Konbuyu başlatan Bilgehan Bilge
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
B

Bilgehan Bilge

Misafir
kriptoblogu_ripple_xrp-1024x783.jpeg

Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile son mücadelesinin ortasında olan blockchain girişimi Ripple, 2022 yılı için ikinci çeyrek raporunu yayınladı. Blockchain firması son çeyrekte, açık piyasa üzerinde 408 milyon dolar XRP tokeni sattığını duyurdu.Bu satış, şirketin önceki çeyrekteki XRP satışlarından % 49 daha yüksek bir değere sahip ancak bu değer toplam XRP hacminin yalnızca % 0,47’sini temsil ediyor. Ripple, XRP satışlarındaki artışın sebebini “On-Demand Liquidity (ODL)” ürününe yönelik artan talep olarak açıkladı.

Şirket, ODL ürününün tüm dünyada güçlü talep ve genişleyen kullanıcı tabanı ile bir “rekor çeyrek” kaydettiğini belirterek yıldan yıla dokuz kat arttığını söyledi. Blockchain firması, ODL’nin kullanım durumlarının geleneksel havalelerin ötesine geçtiğini ekledi.


Bununla birlikte, 2022’nin ikinci çeyreğinde, XRP’nin toplam işlem hacmi 96.83 milyar dolardan 78,5 milyar dolara düştü. Ripple, bunu kripto alanındaki makro ortamda büyük bir erimeye bağlıyor.

Şirket, farklı sektörlerdeki büyük oyuncuların, değiştirilemez tokenlerini (NFT’ler) başlatmak için XRPL’den yararlandığını belirtti. Fransız lüks moda evi Balmain, mintNFT ile ortaklaşa olarak XRPL’de ilk moda NFT’lerini piyasaya sürdü.

Benzer şekilde, ikonik İngiliz otomobil markası Lotus, otomotiv NFT’lerini XRPL’ye getirdi. Ayrıca Blockchain firması, metaverse, oyun, sanat, eğlence ve daha pek çok alandaki NFT projeleri için Creators’ Fund’ın fon sağlamaya devam ettiğini de sözlerine ekledi.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Ripple 2. Çeyrek için XRP Token Satışlarında %49 Artış Bildirdi yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.