Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Pubg Mobile Nasıl Bir Oyun?

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

nullsix

Kıdemli Üye
Pubg Mobile Nasıl Bir Oyun?

Pubg mobile
oyuncular arasında en fazla tercih edilen oyunlardan biridir. Bu savaş oyunu çevrimiçi oynanabiliyor. Oyuna silahsız başlansa da bir süre sonra oyun içinde hayatta kalabilmek için çeşitli silahlara ve ekipmana gerek duyuluyor.

Pubg Mobile İçindeki UC Ne İşe Yarar?

Oyun içinde hem sesli hem de yazılı olarak diğer oyuncularla iletişim kurulabiliyor. Oyuncular tek başlarına, çift olarak ve dörder kişilik takımlar halinde oynayabiliyor. Oyunda ilk inilen haritada oyuncuların kıyafetleri olmuyor ve malzemesiz bir şekilde oyuna başlıyorlar. Oyunun kendi içinde kullanabileceği bir para biri vardır. UC ile oyuncular istedikleri malzemeleri alabilirler.

Pubg Mobile İçin UC Nereden Alınır?

Mas4games.com sitesine tıklayarak oyundaki dijital ihtiyaçlarınıza kolaylıkla erişebilmek için UC alabilirsiniz. Sitede uygun fiyat avantajları ile oyunculara destek verilir.
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.