Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto PayPal’ın Kurucusu Konuştu: “Bitcoin’in Yükselmesini Engelleyen Düşmanlarımız Var!”

  • Konbuyu başlatan Aylin Canel
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
A

Aylin Canel

Misafir
PayPal-ın Kurucusu Konuştu: “Bitcoin’in Yükselmesini Engelleyen Düşmanlarımız Var!”

Miami’de gerçekleşen dünyanın en büyük Bitcoin organizasyonu Bitcoin 2022’de konuşanlar arasında PayPal’ın kurucusu Peter Thiel da vardı.

Geçtiğimiz Mart ayında Bitcoin’e geç yatırım yapmaktan dolayı pişman olduğunu dile getiren Thiel, dün konuşmasında Bitcoin’den övgü dolu sözler ile bahsetti. Bitcoin’in asla hükümetler tarafından kontrol edilemeyeceğini düşünen Thiel, bunun Bitcoin’in harika özelliklerinden biri olduğunu ifade etti. Ayrıca BTC’nin 2020’lerin dünyası için son derece ileri görüşlü göründüğünü de ekledi.

Peter Thiel, konuşmasının devamında Bitcoin başta olmak üzere kripto para birimlerini durdurmaya çalışan insanları kapsayan bir düşman listesi olduğunu belirtti ve “Onları ifşa etmeye çalışacağız” dedi.

Listenin başında ise Bitcoin düşmanı Warren Buffet yer alıyor. Ünlü milyarder, Buffet’i “bir numaralı düşman ve Omahalı sosyopatik büyükbaba” olarak tanımladı. Thiel, düşman listesinin devamında JPMorgan CEO’su Jamie Dimon ve BlackRock CEO’su Larry Fink’in de olduğunu söyledi.
Listesindeki ünlü CEO’ların dünyanın en popüler kripto para birimine karşı kurumsal bir önyargıya sahip olduklarını belirten Thiel, listesinde bulunan isimlere atıfta bulunarak şunları söyledi;

“Listemdeki bu isimler Bitcoin’in ilerlemesinin önünde duruyor. Bitcoin’in buradan 10x veya 100x gitmesi için savaşmamız gereken şey bunlardır.”

Bizi Telegram’dan Takip Edin!PayPal’ın Kurucusu Konuştu: “Bitcoin’in Yükselmesini Engelleyen Düşmanlarımız Var!” yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.