Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forum'a kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

NFL ve Dapper Labs Amerikan Futbolu Odaklı NFT Çıkarıyor!

E

elif tanriverdi

Misafir
Dapper Labs, NBA TopShot ve CryptoKitties gibi girişimleriyle öne çıkarken; yeni koleksiyonlar ve pazar yerlerinin de çalışmalarına başladılar.

NFL (The National Football League) ve Dapper Labs, Amerikan Futbolu odaklı bir NFT pazar yeri başlatacaklarını açıkladı.

Sports Business Journal’ın iddiasına göre NFL ve NFLPA, Dapper Labs’ten hisse satın aldı. Bu nedenle Amerikan Futbolu odaklı NFT pazar yeri ortaya koymayı planlıyor.

2021-2022 sezonu tamamlanmadan pazar yerini aktive edilmesi planlanıyor. Sports Business Journal tarafından pazar yeri için; verilen tarih ise 2022 yılının Ocak ayının başı olarak açıklandı.

NBA TopShot NFT platformunda platformda kullanıcılar, NFT formatındaki ürünleri alıp satabilecek.

Eylül ayının başında 250 Milyon dolarlık yeni yatırım almayı başaran Dapper Labs; 2021 yılında 305 Milyon dolarlık ayrı bir yatırım daha almıştı.

Bu sayede şirketin güncel değeri 7.6 Milyar dolar civarında ulaştı. Ortaya konan yeni ürünler ve anlaşmalarla değerini katlamaya devam edecek söyleniliyor.

Kaynak : Kripto Blogu
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Reklam