Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Neden Türkiye? Almanca Blog Projesi

Metaren

Administrator
Yönetici
Merhaba,

Döviz kurundaki hareketliliklerin etkisiyle, Avrupa'da ikamet eden vatandaşlarımız başta olmak üzere, bir çok ülke vatandaşı ülkemizin tarihi ve doğal güzelliklerini deneyimlemek için arama motorları üzerinden sorgulamalara başladı. Türkiye'yi tercih etmeyi planlayan turistlerin ilk 10 sorusundan biri, "Neden Türkiye?" ve türev sorularıdır.

Ülkemiz yarımada jeopolitik öneminin yanı sıra, ekonomik, siyasi ve özellikle covid19 tedbirleri başta olmak üzere onlarca pozitif ayrıştırmayı üzerinde barındırmaktadır. Tecrübeli ve bilgili rehberleri, her şey dahil konseptine uygun yüzlerce konaklama imkanı ve tatil bölgelerindeki uluslararası havaalanlarının düzenli uçuşları pandemi sürecinden etkilenen turizm sezonunun minimum kayıp ile 2022'ye hazırlanmasına önayak olmaktadır.

Almanca konuşan insanları hedef aldığımız, Warum die Türkei ( Neden Türkiye ) isimli warumdieturkei.com blog sitemizi aktifleştirme kararı aldık. Yaklaşan yaz sezonu öncesi, Almanca içerikli blog adresimizi faydalı bilgiler ile kullanılabilir hale getirmeyi hedeflemekteyiz.

Oldukça kısa sürede değerleneceğini öngördüğümüz projemize içerik editörü ve yazar arayışımız başlamıştır. Neden Türkiye sorusuna yanıt olabilecek yüzlerce konu başlığımız mevcuttur. Almanca içerik üretmeye destek olacak, yazım ve anlam hatalarını değerlendirebilecek düzeyde Almanca bilgisi olan arkadaşların, özel mesajlaşma üzerinden iletişim kurmasını rica ederiz.

 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.