Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Milli Boks Antrenörü Furkan Derbazlar ile İleri Seviye Dövüş Eğitimleri

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

mondestore

Yeni üye
Milli Boks Antrenörü Furkan Derbazlar ile İleri Seviye Dövüş Eğitimleri

Savunma sporları arasında yer alan boks en klasik haliyle yumrukların havada kapıştığı bir türdür. Belirli kuralları barındıran dövüş sporları kişiyi hayata hazırlarken daha idmanlı hale getirir. Hayatın her alanında daha düzenli ve tertipli olabilmeyi destekleyecek spor çeşitleri arasında yerini alan dövüş sporları ancak uzman kişiler tarafından düzenli olarak eğitimleri alındığında daha aktif olarak hayata yansıtılabilir. Dünya çapında ve Türkiye'de en iyiler arasında yerini alan Milli antrenör Furkan Derbazlar kendisine ait İstanbul kozyatağında DFA SPORTS spor merkezinde aktif olarak eğitimlerine devam ediyor. Kişinin savunma sanatları arasında değerlendirebileceği en klasik dövüş sporu olan boks milattan önce 7000'lere kadar dayanan bir geçmişe sahiptir. Bir üst versiyonu olan Kick boks ise el hareketlerinin dışında tekme, yumruk ve diziler ile oluşturulmuş daha efektif bir dövüş sporu olarak biliniyor.Eğitiminin profesyonel olarak verildiği dövüş sporları düzenli egzersizler halinde ön ısınma turları ile kişiye sunulmaktadır. Dövüş sporları içerisinde daha farklı teknikler arayanlar için MuayThai Taylanda özgür bir boks türüdür. Klasik boksun daha da sert hale getirilmiş ve üst düzey seviyede bir koludur. Saldırı sporu olarak bilinen ve daha çok bu alanda gelişmiş olan ve eğitmenlik yolunda ilerleyen kişilerin tercih edebilecekleri yetişkinlere özgü bir içerik sunar. Madalyalı milli sporcu Furkan Derbazlar rehberliğinde aktif olarak sunulan eğitim kategorileri arasında daha çok savunmanın ön planda olduğu kişinin daha dinamik ve kondisyonu yüksek hale getirecek eğitimler ön plana çıkarılır.Doğru olanın profesyonel bir şekilde insan hayatına spor ile entegre edilebilmesi için ancak bu alanda uzman eğitmenlerle sürece başlayarak mümkündür. Günlük, haftalık ya da aylık düzenli takip ve kişiye özel program sistemi ile İstanbul kozyatağında DFA SPORTS spor merkezinin işletmenliğini yapan Milli boks antrenörü Furkan Derbazlar eşliğinde eğitimler sürdürülüyor. Savunma sporları ile kendinizi koruyabileceğiniz özel teknikler öğrenirken bu yolda profesyonel bir eğitmen olmak için de eğitim alabilirsiniz. Her zaman için vücudun genel kondisyonunu ve enerjisini korunmasını sağlayacak özel tekniklerle beraber sürdürülen bu egzersizler ile kontrollü bir vücut sağlığı da elde edilebilir.
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.