Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Microsoft ve Aptos Yapay Zeka İçin Buluştu

  • Konbuyu başlatan Batuhan Dursun
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
B

Batuhan Dursun

Misafir
Microsoft ve Aptos Yapay Zeka İçin Buluştu

Microsoft ve Aptos Yapay Zeka İçin Buluştu​Dünyaca ünlü Microsoft ve Aptos Labs, yapay zeka geliştirmeleri ve blok zincir çözümleri için bir araya geldi. Haberin ardından Aptos ‘da büyük yükseliş yaşandı.

Teknoloji şirketi iki şirketin, yapay zeka yenilikleri ve blok zincir çözümleri için iş birliğinde bulundu.

Tokenizasyon, dijital ödemeler ve CBDC’ler ile ilgili yenilikçi çözümler araştıran ikilinin yanı sıra Aptos‘un, Microsoft‘un Azure OpenAI hizmetini de kullanacağı bildirildi.

İlginizi çekebilir: Zoom, Geri Adım Attı: İzinsiz Veri Almayacak

Bununla birlikte İki firma arasındaki ortaklığın, hem insanları Web3’e dahil etme sürecinde kolaylık sağlanması amacıyla başlatıldığı belirtildi. Şirketler, ayrıca geliştiricilere akıllı sözleşmeler ve merkeziyetsiz uygulamalara imkan tanırken Microsoft’un yapay zeka teknolojisinden de yararlanması hedefleniyor.

İki marka arasındaki iş birliği kapsamında Aptos, Microsoft‘un yapay zeka teknolojisinden yararlanarak kullanıcı dostu ve güvenilir dijital asistan olan Aptos Assistant’ı piyasaya süreceğini duyurdu.

Bizleri Websitemizden, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Kripto Bloğu telegram kanalımıza abone olmayı unutmayın

Microsoft ve Aptos Yapay Zeka İçin Buluştu yazısı ilk önce Kripto Bloğu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.