Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Meta'nın sosyal medya platformları Instagram ve Facebook, dünya genelinde çöktü

  • Konbuyu başlatan Arden Papuççiyan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
A

Arden Papuççiyan

Misafir
Bünyesinde Facebook, Messenger, Instagram ve Threads gibi platformları bulunduran sosyal medya devi Meta, dünya genelinde çöktü.

Meta'nın sosyal medya servisleri olan Facebook, Messenger, Instagram ve Threads'e şu an için hem ülkemizden hem de yurt dışından erişim sağlanamıyor. Yurt dışı kaynaklarına baktığımızda sorunun yaklaşık 1 saattir devam ettiğini görüyoruz.

Facebook, Messenger, Instagram ve Threads'in neden çöktüğü veya ne zaman tekrar erişebilir olacağı konusunda ise herhangi bir bilgi bulunmuyor. Meta'nın servisleri arasında yer alan WhatsApp'ın çalışmaya devam ettiğini de ayrıca paylaşalım. Konu ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.