Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

IBTR Markalı İçerikler Hakkında

Instagram Türkçe Destek platformumuz ile ilişkili konudur. Konunun bütünü Instagram.BBS.TR sitemizde yayınlanmıştır.

Metaren

Administrator
Yönetici

Markalı İçerikler Hakkında​


Bu özellik, seçili ortaklara aşamalı olarak kullanıma sunulmakta olup henüz sizin kullanımınıza açılmamış olabilir.

İçerik üreticiler, tanınmış kişiler ve yayıncılar markalı içerik paylaştıklarında iş ortaklarını etiketleyebilirler. Bu, bu hesapların bahsedilen iş ortağıyla ticari ilişkisinin olduğu ve söz konusu gönderi karşılığı bir şekilde fayda sağlandığı anlamına gelir.

Markalı İçerikler hakkında dikkat edilmesi gereken noktalar:

  • Bir ortağı etiketlediğinizde, kişiler gönderilerinizin üzerinde … ile ücretli ortaklık ifadesini görür.
  • Markalı içerik gönderileri, Instagram’da gördüğünüz reklamlarla aynı değildir. Şu anda markalı içerik gönderilerinin tanıtımı yapılamaz.
  • Markalı içerik paylaşmadan önce lütfen Markalı İçerik ilkelerimizi okuyun.

Ekstra Bilgiler:​

Instagram’daki Markalı İçerikler Hakkında​


Bu özellik, seçili ortaklara aşamalı olarak kullanıma sunulmakta olup henüz sizin kullanımınıza açılmamış olabilir.

Markalı içerik, bir değişim değeri karşılığında iş ortaklarını öne çıkaran veya iş ortaklarından etkilenen içerik oluşturucuları veya yayıncılara ait içerikler olarak tanımlanır (ör. iş ortağının içerik oluşturucu veya yayıncıya ödeme yaptığı içerikler).

İlkelerimiz gereği oluşturucu ve yayıncılar, bir oluşturucu veya yayıncı ve iş ortağı arasında değişim değeri söz konusu olduğunda markalı içerik gönderilerinde iş ortaklarını etiketlemelidir. İlkelerin tamamını buradan okuyabilirsiniz.

Markalı İçerik Gönderilerinde İş Ortaklarını Etiketleme​


Markalı içerikleri göstermesi gerekenler, markalı içeriklere uygulama içinden (Ayarlardaki “Markalı İçerik” kısmından) erişebilmek için başvuruda bulunabilir. İçerik üreticiler, tanınmış kişiler ve yayıncılar, Instagram’da akış ve hikayeler üzerinden markalı içeriklerde iş ortaklarını etiketleyebilir.

Akıştaki markalı içerik gönderilerinde iş ortaklarını etiketlemek için:

  1. Bir fotoğraf veya video seçip açıklama, efekt ve filtre ekledikten sonra İleri‘ye dokunun.
  2. Gelişmiş Ayarlar‘a dokunun.
  3. İşletmeyi aramak için, İş Ortağını Etiketle‘ye dokunun. İş ortağının, arama sonuçlarında görünecek bir işletme profiline sahip olması gerektiğini lütfen unutmayın.
  4. Gönderinizde etiketlemek istediğiniz işletmenin adına dokunun.

İşletme, arama sonuçlarında çıkıyor ancak etiketlemenize izin vermiyorsa, iş ortağınızla iletişime geçip etiketi onaylamasını istemeniz gerekir. Gönderiniz etiketlendikten sonra, iş ortağınıza bir bildirim gönderilir. İş ortağınız ayrıca gönderinin istatistiklerine erişim sağlar.

The post Markalı İçerikler Hakkında first appeared on İnstagram Türkiye.

Okumaya devam et...
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.