Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Likit Satın Alma Sitesi

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

aleynayesim

Kıdemli Üye
Site Adı: SohoLikit

Site URL: soholikit.net

Geleneksel sigara içme şekli, tütünü yakarak ve nikotin içeren dumanı serbest bırakarak çalışır. Kullanıcılar teneffüs ettiklerinde, ciğerlerine nikotini iletmek için sigara dumanını teneffüs ederler. E-sigaralar bu süreçten oldukça farklı çalışır. Bunun yerine, sıvı nikotini ısıtan ve e sigara likit sıvıyı kullanıcıların soluduğu bir buhara dönüştüren bir işlem şeklinde çalışır. E-sigara modeline bağlı olarak, kullanıcı buharlaştırmayı gerçekleştiren elektronik devreyi etkinleştirmek için düğmeye basılır kalır. Bazı modellerde sadece sigaranın kartuşundan nefes alması yeterlidir. Elektronik sigara sıvısı içinde şu maddeleri içerir: nikotin, glikol, etilen glikoil, tat ve koku içeren katkı maddesi, benzoik asiti gibi başka katkı maddeleri. Buradaki amaç, elektronik sigara çekildiğinde nikotinin en tatmin edici şekilde, başka bir deyişle en bağımlılık yapıcı şekliyle alınabilmesidir. İçe çekme ile bir ısıtma süreci başlar, ısınmanın etkisiyle e sigara sıvısı buharlaşıp, gaz ile parçacık özellikli maddeleri içeren bir hava karışımı oluşturur. Elektronik sigara kullanımında sitemizden elektronik sigara likit fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Propilen ve buhar üretme amacı ile kullanılan maddelerdir. Likit çeşitleri düşük sıcaklık etkisi ile harekete geçer ve ortaya sigara dumanı şeklinde bir buhar çıkarır. E-likitler, belli oranda birleştirilmiş bitkisel gliserin ve propilen glikol içeren bazdan hazırlanır. Tamamı bitkisel gliserinden ya da propilen oluşan sıvı baz bulmanız mümkündür. Bazı sağlık nedenleri yâda üretilmek istenen buhar türüne göre tercihler değişir. Sitemiz üzerinden size uygun olan likit satın alabilirsiniz ve uygun fiyatlı likit sipariş verebilirsiniz.

Kartuşun içerisinde alkaloid sıvısı oranları isteğe göre değişmekle beraber glikol, aroma verici ve isteğe bağlı nikotinden oluşmaktadır. Bu kimyasallar sigarada içinde bulunan, elektronik sigara sıvılarında suda çözünen aroma verici kullanılır. Aroma vericilerin kanserojen olduğu bilinen aldehit üretiminden sorumlu olabileceği iddia edilmiştir. Sizlerde elektronik sigara kullanımında sizin tercihinize uygun olan likit çeşitlerini sitemizden sipariş verebilirsiniz. Ayrıca soholikit.net sitesini ziyaret ederek likit fiyatları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.