Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto para Yatırımcısı Simmons Bitcoin Yatırımımı 10 Yıl Daha Tutacağım

• Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
Başta Bitcoin olmak üzere kripto paralar hakkında olumlu konuşan Kiss grubu üyelerinden Gene Simmon; şubat ayında 300 bin dolarlık Cardano (ADA) aldığını açıklamıştı. Youtube’da bir röportaj veren ünlü rock’çı, diğer kripto para yatırımlarından ADA’ya oranla çok daha fazla kazandığını ve bazı yatırımlarını 10 yıl daha elinde tutacağını söyledi.

Rock grubu Kiss gitaristlerinden Gene Simmons, kripto paralardan ciddi gelir elde ettiğini söyledi. Şubat ayında “Cardano’ya inanıyorum” diyerek 300 bin dolarlık ADA alımı yapan Simmons, çok önemli bir gelir elde etmiş durumda.

Simmons Cardano aldığında fiyatı 1 doların altındaydı şu anda ise 2.11 dolar civarında. Youtube’da 1 milyondan fazla takipçisi olan Altcoin Daily adlı kanala konuk olan Simmons; sadece Cardano yatırımı olmadığını, diğer kripto paralardan da yatırım yaptığını şu şekilde ifade etti; “Cardano ve diğer kripto paralar konusunda ‘bullish’ olmaya devam ediyorum. Aslında 300 bin dolarlık Cardano yatırımım en az meblağlardan biriydi. Diğer kripto paralara milyon dolar seviyelerinde yatırımlar yaptım. Dolayısıyla elde ettiğim kazançlardan ötürü şükrediyorum. İnsanlar kendi araştırmalarını yapsınlar. Bugün hala Titanic ya da The Beatles müzik grubunu bilmeyenler var. Gidin araştırmanızı yapın ve ona göre yatırımlarınızı düşünün. Benim de hiçbir bilgim yoktu kripto paralar konusunda ama öğrendim. Bu arada Charles Hoskinson’ın da hayranıyım ama Cardano ismini sevmiyorum. ADA’yı kullansak daha iyi.”

Yatırım yaptığı tüm kripto paraları açıklamayan Simmons önemli bilgiler paylaştırlar. Simmons, ADA dışında, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve diğer kripto paralara da yatırımım var. Bitcoin’i 10 bin dolarken almıştım. Portföyümün küçük bir kısmında da en az 10 kat değerlenecek koinlere ayırdım. Ancak bunların isimlerini vermek istemiyorum. Ancak en büyük orana sahip olduğum yatırımlarım Bitcoin ve Ethereum.”

Ayrıca Elon Musk’ın tweet’lerinden sonra elindeki Dogecoin’leri sattığını ancak diğer tuttuğu kripto paraları da 10 yıl daha elinde bulundurmak istediğini ifade etti.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!

Kripto para Yatırımcısı Simmons Bitcoin Yatırımımı 10 Yıl Daha Tutacağım yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu