Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Konuşma odağında eğitim uygulaması: Sago Mini First Words | Uygulama inceleme

• Konbuyu başlatan Arden Papuççiyan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
A

Arden Papuççiyan

Misafir
2022 yılının Mart ayında başladığımız uygulama inceleme serimiz, kaldığı yerden devam ediyor. Serimizin yeni konuğu ise Sago Mini ve Otsimo tarafından geliştirilen Sago Mini First Words uygulaması. Sago Mini First Words uygulamasının tüm detaylarını Otsimo kurucu ortağı Zafer Elcik ile birlikte konuştuk.

Hatırlatmak gerekirse otizmi yenmek için ücretsiz eğitim uygulamaları geliştiren Otsimo'yu ilk olarak 2015 yılının Ekim ayında sizlere aktarmıştık. Webrazzi Arena'da sahneye çıkan girişimlerden biri de olan Otsimo, Otsimo AAC | Tap and Talk, Otsimo | School and Classroom, Otsimo | Speech Therapy SLP ve Otsimo | Special Education gibi uygulamalara da sahip.

Tıpkı Otsimo tarafından geliştirilen diğer uygulamalar gibi bir eğitim uygulaması olan Sago Mini First Words, odağına çocukları alıyor. Temelinde çocuklar için konuşma tabanlı bir dil öğrenme uygulaması olan Sago Mini First Words, içinde çeşitli oyunlar da barındırıyor.

5 yaş ve altındaki çocukların konuşma becerilerini geliştirmelerini sağlayan Sago Mini First Words, her ay kullanıcılarına yeni içerikler de sunuyor. Sago Mini First Words uygulaması ve geliştirme süreci ile ilgili tüm detayları videomuzda bulabilirsiniz. İyi seyirler.

Kaynak : Webrazzi

Reklam

AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.