Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Kayserispor Galibiyeti Sonrası Abdullah Avcıdan Şok Açıklamalar

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.
Spor Toto Süper Lig'in 8. Haftasında Kayserispor'u 2-1 yenen Trabzonspor'un teknik direktörü Abdullah Avcı, zor bir deplasmandan iyi bir yengi aldıklarını söyledi.

Maçın arkasından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Avcı, ikinci yarıdaki oyundan memnun kaldığını belirterek, "Bugün Trabzonspor geçişten pozisyon yakaladı. Duran toptan yakaladı, set oyunundan da yakaladı pozisyonları. İkinci yarı itibarıyla oyun beni oldukca doygunluk etti." dedi.

Rakibe iyi baskı yaptıklarını vurgulayan Avcı, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

"Yani baskı hani işte risk aldı. Ona basıyor, buna basıyor değil. Topa sahip olarak bu baskıyı şiddetli bir biçimde olacak. Çünkü bunu yaptığın vakit rakibi fiziksel de yoruyorsun. Aynı zamanda kaybettiğin yerde de alabiliyorsun. Bence oyun beni ikinci yarı doyum etti. Oyuncuların ikinci yarı itibarıyla oyuna girmesi, onların verdikleri katkı fazlaca güzeldi. Zor bir deplasmandan iyi bir yengi aldık zor. Kayserispor organizasyonları olan bir takımdı. Zor bir yengi aldık. Onun için oyuncularımı tebrik ediyorum."
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.