Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

IBTR Instagram Kitle Filtre Özelliği Nedir?

Instagram Türkçe Destek platformumuz ile ilişkili konudur. Konunun bütünü Instagram.BBS.TR sitemizde yayınlanmıştır.

Metaren

Administrator
Yönetici
Bugün bomba gibi bir bilgiyle karşınızdayız. Instagram, yakın arkadaş özelliği yetkilerini kitle adı altında genişletiyor. Yani, hikaye paylaşırken yakın arkadaşlarımıza özel paylaşımda bulunabiliyorduk. Yeni özellik sayesinde, gönderilerimizin de kimlere ulaşabileceğini seçebileceğiz.

Halihazırda, sadece herkes görsün veya takip edenler görsün ayarı yapılabilen gönderi görünümü, kitle filtresi sayesinde daha aktif kullanılabilecek.

Bir gönderiyi paylaşmadan önce, kimler görebilsin seçeneğini kullanabileceksiniz. Üstelik sadece yakın arkadaş listesine alınmış kişilerle kalmayacak olan bu filtre, kişi seçerek görsün veya görmesin olarak ta sınıflandırılabilecek.

Eğer paylaşımlarınızı birileri görmesin istiyorsanız bu sizin için muhteşem sonuçlar verecek. Ancak, takip ettiğiniz kişilerde sizin göremediğiniz bazı paylaşımlarda bulunabilecektir.

Instagram paylaşımlarındaki kitle filtresi herkese açık değil. Yıl içerisinde, tüm kullanıcıların kullanımına sunulmuş olmasını bekliyoruz.

Instagram Kitle Filtre Özelliği Nedir? yazısı ilk önce İnstagram Türkiye üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.