Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım House Müziğin Kralından Özel Albüm

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

aleynayesim

Kıdemli Üye
Site Adı: House Müziğin Kralından Özel Albüm

Site URL: THE 20 YEARS

House müziğin dünyadaki öncü isimlerinden olan Türk DJ & Producer DJ ORCUN, kariyerindeki 20. yılına özel bir albüm yayınladı. Birçok otorite tarafından Burak Yeter, Mahmut Orhan ve Ummet Ozcan gibi dj'lerle beraber Türkiyenin en iyi dji olarak gösterilen DJ ORCUN 20 şarkıdan oluşan albümünde birçok ünlü isme ve cover çalışmaya yer verdi. Yaptığı şarkılar ile 70'den fazla ülkede listeye giren ünlü dj aynı zamanda iki kez dünyanın en iyi dj listesine de girme başarısı gösterdi. Dünyanın heryerinden büyük bir hayran kitlesine sahip olan Türk DJ'in 'THE 20 YEARS' isimli albümü daha ilk günden Spotify ve Youtube'da büyük ilgi gördü. Aynı zamanda DJ ORCUN albümün tanıtımı için özel bir turneye başladı. House music eşsiz tarzı için open.spotify.com/intl-tr/album/6T8CqTvE7mi8hI7syGW0yW adresini ziyaret edebilirsiniz.

b4f32a4f-d745-4877-8778-edd9fedba5bd-1.jpg
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.