Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi HotelRunner, tesis içi satış operasyonlarına yönelik olarak PayPad'i satın aldı

  • Konbuyu başlatan Gözde Ulukan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
G

Gözde Ulukan

Misafir
HotelRunner, PayPad'i satın aldığını ve HotelRunner POS olarak yenilediğini duyurdu. Satın almanın mali detayları paylaşılmadı.

Restoranlar, oteller ve perakende mağazaları için özel olarak tasarlanmış bulut tabanlı, akıllı bir satış sistemi olan PayPad 2016 yılında kuruldu. Şirket, Birleşik Krallık, İspanya, Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye’ye uzanan müşteri kitlesiyle faaliyetlerini küresel pazara da taşıdı.

Bu satın alma, HotelRunner'ın özellikle otellerin tesis içi satış ve ödemelerine odaklanan kapsamlı ve hepsi bir arada bir çözüm sunma misyonunda önemli bir adım diyebiliriz.

HotelRunner POS, yiyecek içecek operasyonlarını yönetmek için kolay ve etkili bir platform vadediyor ve konaklama tesislerine gelir akışlarını geliştirmek için yeni bir yol sunuyor. HotelRunner otel yönetim sistemi (HotelRunner PMS) ile tam entegre çalışan HotelRunner POS, konaklama tesislerinin tesis içi satış ve ödeme operasyonlarını kolaylıkla yönetmelerini sağlıyor.

PayPad ile otelciler, birden fazla yöntemle ödeme kabul edebiliyor, işlerini her yönüyle analiz edip yapay zeka destekli verilerle operasyonlarını otomatize edebiliyor, böylece verimlilik ve karlılıklarını artırabiliyor.

HotelRunner, Ocak 2023'te Seri A yatırım turunu tamamlamış ve bu finansmanın şirketin dünya çapındaki varlığını güçlendirmek, ekibini büyütmek ve ileri teknoloji yatırımlarını sürdürmek amacıyla kullanılacağını belirtmişti. Şirket, geçtiğimiz yıl Insights, Autopilot ve Değerlendirme Merkezi (Review Center) gibi ürünlerinin lansmanını gerçekleştirmişti.

HotelRunner POS, tüm konaklama işletmelerine en iyi deneyimi sunmak için mevcut HotelRunner iş ortaklarından başlayarak dünya çapında kademeli olarak kullanıma sunulacak.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.