Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

HotelRunner satış odaklı Otel Yönetim Sistemi HotelRunner PMS ’i tanıttı

T

Tuğçe İçözü

Misafir
Mayıs ayında günde 50 milyondan fazla işleme ev sahipliği yapan HotelRunner'ın, Booking.com'un en iyi performans sağlayan iş ortağı olduğunu sizlere aktarmıştık. Her tipten konaklama tesisinin teknolojiye erişimini kolaylaştırmayı amaçlayan HotelRunner, turizm sektörünün talep ve beklentileri doğrultusunda HotelRunner PMS ’i (Otel Yönetim Sistemi) geliştirdiğini duyurdu.

HotelRunner PMS, HotelRunner’ın sunduğu tüm ürün ve hizmetlerle birlikte bütünleşik bir şekilde çalışıyor. Ayrıca üçüncü parti uygulamalar ile de tam entegrasyon kuruyor.

HotelRunner PMS nasıl çalışıyor?​

HotelRunner PMS'in, bir otelcinin günlük operasyonlarından üst düzey ihtiyaç ve isteklerine kadar tüm gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlandığını söyleyebiliriz.

Ön bürodan kasa işlemlerine, kat hizmetlerinden misafir ilişkilerine ve raporlamaya kadar tüm özellikler her boyuttan konaklama tesisinin satış ve karlılıkları göz önünde bulundurularak özel olarak geliştirildi.

Ürünün, yayına alındıktan sonraki ilk altı aylık dönemde yalnızca seçilmiş iş ortaklarının ve tesislerin kullanımına sunulduğunu belirtelim. Kapsamlı Otel Yönetim Sistemini, şu anda 32 ülkeden HotelRunner bünyesinde bulunan 1.200’ün üzerinde tesis kullanıyor.

Kısıtlı bir kitleye ön kullanıma sunulduktan sonra yoğun talep gören HotelRunner PMS, bugünden itibaren Türkiye’den ve tüm dünyadan tesislerin kullanımına açılacak.

HotelRunner, yeni nesil HotelRunner PMS ile konaklama tesislerinin satışlarını ve karlılıklarını artırmayı planlıyor. Şirket, Türkiye genelindeki bayi ağını büyütmeyi ve yıl sonuna kadar 50 bin kayıtlı tesise ulaşmayı hedefliyor.

HotelRunner Konaklama İş Ortakları Direktörü Cihan Coşkuntuncel, HotelRunner ürün ailesinin yeni üyesi HotelRunner PMS ile ilgili şöyle konuştu:

“Tüm dünyada turizm ve konaklama sektörleri çok ciddi bir sınavdan geçiyor. Geçtiğimiz yıl özellikle zorlu bir süreçten geçmemize rağmen HotelRunner olarak hiçbir zaman teknoloji yatırımlarımızdan ve inovasyondan vazgeçmedik. Tesislerimiz başta olmak üzere tüm iş ortaklarımıza üst düzey teknolojiyle desteklenen kapsayıcı bir çözüm sunmak için yıllarca süren planlama sonucunda emin adımlarla ilerliyoruz. İş ortaklarımıza tüm gereksinimlerini tek bir platformda çok uygun ücretlerle sunabilmek en büyük amacımız ve bu doğrultuda önemli bir adım attık. Sıradaki hedefimiz HotelRunner PMS’i öncelikli olarak 41.000’in üzerinde tesisten oluşan ağımıza sunmak ve kendi tesislerimize ek bir maliyet getirmeden operasyonel dönüşümlerini tamamlamak olacak. HotelRunner PMS özellikle henüz bir otel yönetim sistemiyle tanışmamış, küçük ve orta ölçekli tesislerin tüm operasyonlarını etkin yönetebilmeleri için çok uygun bir çözüm.”

HotelRunner Teknoloji Direktörü Yiğit Can Bacakoğlu ise HotelRunner’ın yeni ürünü ile ilgili şunları söyledi:

“Turizm sektörüne dair kişisel deneyimlerimizden ve dünyada lider bir turizm teknolojileri şirketi olarak binlerce iş ortağımızla birlikte edindiğimiz 10 yıllık sektörel deneyimden yola çıkarak HotelRunner PMS’i geliştirdik. Uzun zamandır konaklama iş ortaklarımızın sorunlarını ve ihtiyaçlarını gözlemliyoruz. Bu gözlemler sonucunda, turizm sektöründe eğitim gerektirmeyen, kullanımı kolay, kapsayıcı, kişiselleştirilebilir ve uygun maliyetli Otel Yönetim Sistemi’ni platformumuza ekledik. Halihazırda sayısız ürün ve hizmet ile desteklediğimiz platformumuzda bir tesisin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktan gurur duyuyoruz.”

Kurulduğu günden bu yana 10 yıldır, 193 ülkeden 41 binden fazla tesis, binlerce acente ve iş ortağıyla çalışan HotelRunner, iş ortaklarını uygun maliyetlerle üst düzey teknolojiyle buluşturmaya devam ediyor. Şirketin, ürünleri arasına bir yenisini ekleyerek sektör oyuncularının gelirlerini artırmayı hedefleyen tek ve merkezi hizmet noktası olma yolunda ilerlediğini söylemek mümkün.

Kaynak : Webrazzi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Reklam

AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.