Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Hindistan’daki İlk Kripto Para ETF’sini CoinShares ve Invesco Erteledi

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
Çarşamba günü şirketin yaptığı basın açıklamasında; Invesco düzenleyicinin belirsizliği nedeniyle Hindistan’da blokzincir borsasında işlem gören fonun (ETF) piyasaya sürülmesini erteledi.
Hindistan’daki milletvekilleri, kripto için yeni bir yasal çerçeve oluşturmak için son zamanlarda kripto endüstrisinden temsilcilerle bir araya geldi. Fon yöneticisi, devam eden bu tartışmalar nedeniyle; uzun vadeli yatırım kararları almadan önce tüm yönleriyle anlaşılmasının önemli olduğunu belirtildi.CoinShares ve Invesco Asset Management India; bu yıl 24 Kasım – 8 Aralık tarihleri arasında piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Fon doğrudan Bitcoin veya kriptoya değil, Galaxy Digital ve Tesla gibi kriptoya maruz kalan 50 borsa şirketinin herhangi bir endeksine yatırım yapacak.

Invesco, rakibi Proshares’in ilk Bitcoin Futures ETF’yi New York Borsası’nda işlem görmeye başlamasından bir gün önce, ekim ayında ABD’de bir Bitcoin Futures ETF’ni durdurdu.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Hindistan’daki İlk Kripto Para ETF’sini CoinShares ve Invesco Erteledi yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.