Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Herkese Migros’tan Söyletecek Kampanya! [Sponsorlu İçerik]

  • Konbuyu başlatan Webrazzi
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
W

Webrazzi

Misafir
Kampanya, market alışverişinden yemeğe, elektronikten kozmetiğe; bir evin tüm ihtiyaçlarının tek bir uygulamadan halledilebileceğini ve Migros uygulamasının farklı çözümleriyle kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırdığını anlatıyor. Reklam filminde izleyicilere, Migros Sanal Market, Migros Hemen, Migros Yemek, Tazedirekt, Macroonline, Migros Ekstra ve Mion markalarının hepsine Migros uygulamasından ulaşabilecekleri mesajı verilirken, alt metinde ise “herkese ve her eve yalnızca Migros uygulamasının yeter!” mesajı keyifli bir şekilde izleyiciye geçiyor.

Günümüzde, online alışverişlerde ‘sipariş vermek’ söyleminin yerini alan ve günümüzde bir jargona dönüşen “söylemek” kelimesi, hem kampanya sloganında hem reklam müziğinin merkezinde yer alıyor!

Böylece tüketicilere “Sevdiğin her şeyi Migros’tan Söyle!” mesajını veriyor, Rafineri imzalı kampanyada reklam müziği Tesher’ın milyarlarca dinlenen “Jalebi Baby” şarkısını yeniden yorumlayan DCMP Composing Studio’ya ait. Kampanyanın yönetmen koltuğunda ise Fatih Kızılgök oturuyor.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.