Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Hepsiburada Efsane 11 Günleri Ne Zaman Başlıyor?

MPWTR RSS

Moderator
Pazaryeri platformlarının Kara Cuma’nın habercisi olarak düzenlediği 11.11 Kampanyaları ne zaman başlıyor? Hepsiburada’nın Efsane 11 Günleri ne zaman başlayacak?

Tüm kategorilerde büyük indirimler yapılan, Efsane 11 Günleri 7 Kasım’da başlıyor!​


Hepsiburada tarafından sepet indirimleri yapılacak onbinlerce ürün, 7 Kasım 20:00 – 12 Kasım 02:00 arası devam edecek! Sizlerde stoklarla sınırlı Efsane 11 Günleri kampanyasından yararlanmak için hemen Hepsiburada.com websitesi veya Hepsiburada mobil uygulamasından alışverişe başlayabilirsiniz.

Yeni sezon tekstil ürünleri, ayakkabı modelleri, ceket ve montlar! Hepsiburada da satışa sunulan onlarca marka beyaz eşya, ankastre ve televizyon ürünleri gibi onlarca kategoride süper fiyatlar yayında. Otomobil yedek parçaları, Ev tekstili ve süper market ürünlerinde sepet indirimleri tüm üyelerin kullanımında.

Okumaya devam et...
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.