Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Haziran da 20 Yaş Üstü Aşılanma Düşünceleriniz ?

salvadorhasan

Yeni üye
2021 Haziran ayında 20 yaş üzeri herkesin aşılanmasının tamamlanacağını bakanımız açıkladı.
20 yaş üzeri bizim yaş grubumuzun aşılanma konusunda ki düşüncelerini şahsen ben merak ediyorum.

Düşüncelerinizi paylaşmanızı bekliyorum arkadaşlar. Değerli yorumlarınız için herkese Teşekkür ederim.

_115602284_hi064300325.jpg

Theaa

Uzman Üye
Uzman Üye
İstediğini seçebilirsin diye biliyorum. Yani sadece biontech için geçerli değil.
@salvadorhasan ın söylediği sonuç itibariyle doğru olabilir. Kural olarak değil ama, arz talep konusuna bağlı olarak hepsini seçme hakkımız olsa da stokta hangisinden kalacağı mühim. Çin ve Rus aşısı kalmazsa mecburen tek seçenek biontech olacak.

Hepsini geçtim, çiçek aşısı ile çiçek hastalığını atlatmıştık. Sonra ne oldu? Suriyeliler geldi hastalık tekrar hortladı.

Ülke bazlı değil, küresel aşılama ile bu hastalığın önüne geçebiliriz, ötesi hikaye!

salvadorhasan

Yeni üye
@salvadorhasan ın söylediği sonuç itibariyle doğru olabilir. Kural olarak değil ama, arz talep konusuna bağlı olarak hepsini seçme hakkımız olsa da stokta hangisinden kalacağı mühim. Çin ve Rus aşısı kalmazsa mecburen tek seçenek biontech olacak.

Hepsini geçtim, çiçek aşısı ile çiçek hastalığını atlatmıştık. Sonra ne oldu? Suriyeliler geldi hastalık tekrar hortladı.

Ülke bazlı değil, küresel aşılama ile bu hastalığın önüne geçebiliriz, ötesi hikaye!
Bravo tespit gayet doğru