Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forum'a kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Goldman Sachs’dan ETH, BTC’nin Yerini Alabilir Açıklaması

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
Salı günü Goldman Sachs ekibinin yayımladığı raporda Ethereum’un değer saklama aracı olarak Bitcoin’in yerini alabileceğini açıkladı.

ABD’nin yatırım bankacılık devi olan Goldman Sachs, kripto para piyasası özelinde değerlendirme yaptı. Raporda; Gerçekten kullanılabilme potansiyeli en yüksek olan kripto paranın Ethereum olduğunu belirtti. Ayrıca Business Insider da Ethereum’un, akıllı sözleşme aplikasyonları için kullanılan en popüler platform olduğunu söyledi. Goldman Sachs; Ethereum, Bitcoin’i zaman içerisinde bazı pratik açılardan geride bırakacaktır.Raporda kripto paralar sadece kripto paralar ile değil, altınla da kıyaslandı. Analizde “hangi kripto para zirveye gelirse gelsin herhangi bir kripto paranın yakın gelecekte altını yenmesi mümkün durmuyor.”cümlesi dikkat çekti.

Goldman Sachs, “Altın, hisse senetleri ve döngüsel emtialar ile nasıl rekabet ediyorsa; kripto parayla da öyle rekabet ediyor. Kripto paralar ise enflasyona karşı alınmış riskli bir önlem olarak görüyoruz.” açıklamasında bulundu. Ayrıca, kripto paraların kendi aralarında rekabet ediyor olmaları aslında güvenli liman mesajı vermiyor dedi.

Kaynak : Kripto Blogu
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Benzer konular Forum Tarih
E Elektronik Para 0 80

Benzer konular

Reklam