Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

GoDaddy Auctions Nedir? GoDaddy Auctions Avantajları

Theaa

Member
Uzman Üye
Katılım
14 May 2021
Mesajlar
67
Alan adı piyasasının en popüler firmalarından biri olan GoDaddy, birçok uzantıda kampanyalı fiyatlar ile domain kaydetmenize olanak sağlıyor. Ayrıca farklı firmalarda kaydettiğiniz domainleri GoDaddy firmasına transfer ederek kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Bu konuda GoDaddy Auctions hizmetinden bahsetmek istiyorum.

GoDaddy Auctions Nedir?​

Kayıt altına alınmış domainlerin satışa ve açık arttırmaya sunulduğu GoDaddy Auctions en popüler domain pazaryeri platformlarından biridir. Malumunuz, alan adı ticareti ile internetten para kazanmak avantajlı bir yöntemdir. Birkaç dolar karşılığında kayıt ettiğiniz domainler, farklı insanlar için çok değerli olabilir. Örneğin, voice . com domaini kayıt altına alınırken ödenen tutarın yaklaşık 10 milyon katı değere alıcı buldu.

Popüler olmasının yanısıra %20'ye varan komisyon kesintisi ve abonelik ücretleri bulunmaktadır. GoDaddy Auctions açık arttırma sistemine dahil olabilmek için 40 TL'nin üzerinde yıllık abonelik ücreti ve vergileri ödemeniz gerekmektedir.
 

Reklam