Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

GoDaddy Auctions Nedir? GoDaddy Auctions Avantajları

Theaa

Uzman Üye
Uzman Üye
Alan adı piyasasının en popüler firmalarından biri olan GoDaddy, birçok uzantıda kampanyalı fiyatlar ile domain kaydetmenize olanak sağlıyor. Ayrıca farklı firmalarda kaydettiğiniz domainleri GoDaddy firmasına transfer ederek kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Bu konuda GoDaddy Auctions hizmetinden bahsetmek istiyorum.

GoDaddy Auctions Nedir?​

Kayıt altına alınmış domainlerin satışa ve açık arttırmaya sunulduğu GoDaddy Auctions en popüler domain pazaryeri platformlarından biridir. Malumunuz, alan adı ticareti ile internetten para kazanmak avantajlı bir yöntemdir. Birkaç dolar karşılığında kayıt ettiğiniz domainler, farklı insanlar için çok değerli olabilir. Örneğin, voice . com domaini kayıt altına alınırken ödenen tutarın yaklaşık 10 milyon katı değere alıcı buldu.

Popüler olmasının yanısıra %20'ye varan komisyon kesintisi ve abonelik ücretleri bulunmaktadır. GoDaddy Auctions açık arttırma sistemine dahil olabilmek için 40 TL'nin üzerinde yıllık abonelik ücreti ve vergileri ödemeniz gerekmektedir.
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.