Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto FTX CEO’sundan Açıklama: Bitcoin’in Geleceği Yok

  • Konbuyu başlatan Aylin Canel
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
A

Aylin Canel

Misafir
FTX CEO-sundan Açıklama: Bitcoin-in Geleceği Yok

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından FTX’in CEO’su Sam Bankman Frie; Bitcoin’in ödeme aracı olarak bir geleceğinin olmadığını ifade etti.

16 Mayıs tarihinde Financial Times’ın yaptığı habere göre CEO; Bitcoin’in verimsizliği ve çevresel faktörlerden dolayı ödeme aracı olarak bir geleceğinin olmadığını belirtti.

Sam Bankman Fried, Bitcoin’in temelinde bulunan blockchain sistemindeki Proof-of-Work (PoW) mekanizmasının ödeme işlemlerinde ihtiyaç duyulacak milyonlarca işlemle başa çıkamayacağını düşündüğünü ifade etti. Ayrıca CEO;

“Bitcoin ödeme ve ölçeklendirme ağı değildir.”açıklamalarında bulundu.

El Salvador Bitocoin’i yasal para birimi olarak kabul etmişti fakat Amerika Birleşik Devletleri’nde yapılan araştırmalara göre günlük hayatta bitcoin kullanımı oldukça düşük seviyede bulunuyor.

Ayrıca Cambridge Üniversitesi’nin yaptığı bir araştırmaya göre Bitcoin madenciliği; Norveç ve İsveç dahil olmak üzere birçok ülkeden daha fazla elektrik tüketiyor.
104 yıllık dergi ve dijital yayıncı olan Forbes’in, kripto para piyasasındaki milyarderleri açıkladığı listede FTX’in CEO’su ve kurucu ortağı 30 yaşındaki Sam Bankman-Fried 24 milyar varlığıyla 2. sırada yer alıyordu.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!FTX CEO’sundan Açıklama: Bitcoin’in Geleceği Yok yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.