Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forum'a kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Free Shop Ürün Alışverişi

Kalavun54

Yeni üye
Katılım
16 May 2021
Mesajlar
73
Site Adı: Free Shop | Bandrollü Sigara ve Alkoller | En güvenilir alışveriş
Site Konusu: En güvenilir freeshop ürünlerinin olduğu freeshop sigara ve freeshop alkol ürünlerimiz mevcuttur.
Site Alt Yapısı: Kurulumsal

Duty Free kelimesi İngilizce bir kelime olmakla birlikte anlamı vergiden muaftır. Bu tarz mağazalardan alışveriş yaptığınızda ülkemizin uyguladığı KDV veya ÖTV gibi vergilendirmelerden muaf olmaktasınız yani aldığınız ürünün fiyatı çok daha ucuz olmaktadır. Bu mağazalardan alışveriş yaparken pasaport göstermeniz yeterlidir. Duty Free mağazalarında genellikle tütün ürünleri, çikolata, saat, kozmetik ve alkollü ürünlerin satışı yapılmaktadır. Tütün ürünlerine örnek olarak captain black ve djarum black ürünleri aramoya sahip olduğu için en çok tercih edilen tütün ürünlerinin başında gelmektedir.

Bu mağazalarda ürünlerin ucuz olması, sınırsız şekilde ürün satın alabileceğiniz anlamına gelmemektedir. Her ülkenin çeşitli kısıtlamaları ve kuralları bulunmaktadır. Alışveriş yapmadan önce bu kuralları öğrenmeniz ve ona göre pozisyon almanız önemlidir. Duty Free mağazaları genellikle yurt dışı yolculuklar sırasında ziyaret edilebilmektedir. İki ülke arasındaki serbest bölgelerde vergiden muaf olduğu için bu alanlarda da Duty Free mağazaları bulunmaktadır. Web sitemizden güvenilir bir şekilde Duty Free ürünlerinin siparişlerini verebilirsiniz. En çok satışını yaptığımız ürünlerin başında ise marlboro shuffle tütün mamulü gelmektedir.
 

Reklam