Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

EN İYİ ZAMAN YÖNETİM ARACINIZ: BİTRİX24

Theaa

Uzman Üye
Uzman Üye
BİTRİX24; çalışma saatlerini, planları, görevleri ve daha çok fazlasını takip etmenizi sağlayan zaman yönetimi aracıdır.

Her sürecin belirli bir hedef dâhilinde başlaması ve bitmesi gerekir. Tüm bunları takip etmek ve başarmak BİTRİX24 ile mümkündür.

Çevrimiçi SaatTelefondan veya bilgisayarlarınızdan çalışanlarınızın çalışma günlerini başlatma, duraklatma ve bitirme işlemlerini yapabilir ve çalışanlarınızı yönetebilirsiniz. Bu, özellikle herkesin masa başında olup olmadığını fiziki olarak kontrol edemediğiniz uzaktan çalışan ekipler için yararlıdır.

Çalışma Planı ve İzin TablosuBitrix24, İzin Tablonuz aracılığıyla hastalık izinlerini, fazla mesaileri, ücretli izinleri ve diğer devamsızlık türlerini yönetmenizi sağlar.
Tatil, hastalık izni, iş gezisi, ücretli izin veya başka herhangi bir nedenle ofis dışında olan çalışanları takip etmek için tasarlanmıştır.

Görev Süresi Takibi

Çalışanlarınızın görevlerine ne kadar zaman harcadıklarını ve görev sürelerini bilmek çok önemlidir. Bitrix24 ile çalışanlarınızın ne kadar verimli olduğunu kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Bu durum, iş yükünü daha dengeli bir şekilde dağıtmanız konusunda size yardımcı olacaktır. Saatlik işçi çalıştırıyorsanız Bitrix24 görev süresi takibi işinize yarayacaktır. Bir görev ayarlandıktan sonra görevin ilerlemesini takip etmek ve nihai sonucu değerlendirmek için ihtiyacınız olan tüm bildirimleri alabilirsiniz.

İş Raporları

İŞ RAPORLARI


Rapor tamamlana kadar hiçbir iş tamamlanmış sayılmaz. Bu, özellikle yöneticinin herkesi denetleyemediği fazla kişiden oluşan ekipler için geçerlidir.

Bitrix24; ekip üyelerinizden, istediğiniz gibi özelleştirilebilen farklı türde çalışma raporları alma olanağı sağlar. Günlük, haftalık ve aylık raporlar alabilir, raporları kabul edebilir veya reddedebilirsiniz., Yorumlarınızı ve notlarınızı yazabilir, çalışmalarını derecelendirerek çalışan performansını değerlendirebilirsiniz.

Uzaktan ÇalışmaZaman yönetimi araçları
, uzaktan çalışan ekipler düşünülerek tasarlanmıştır. Her gün 100.000’den fazla şirket tarafından kullanılmakta olup yeni sürümle geliştirilmektedir. Zaman yönetimi araçlarına ek olarak bireysel ve grup sohbetlerine, sınırsız HD görüntülü görüşmeye (24 katılımcıya kadar) ve projeyle ilgili dosyaların oluşturulması, paylaşılması ve düzenlenmesi için bulut depolamaya sahip olursunuz.

Sizde ‘’VAKİT NAKİTTİR’’ diyorsanız BİTRİX24 ile tanışın.

Uygulamayı satın almadan önce ücretsiz bir demo talep edebilirsiniz.

Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız Bitrix24 Türkiye Gold Partner | GLOBALNET CRM, BPM, DESTEK’e ulaşabilirsiniz.

The post EN İYİ ZAMAN YÖNETİM ARACINIZ: BİTRİX24 appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

Kaynak : Globalnet
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.