Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Dogecoin Anketine Ünlü İsimden Destek

B

Buğra Töge

Misafir
Dünyanın en büyük sinema zincirinden Dogecoin açılımı geldi. Yıl sonuna kadar Bitcoin ile ödeme kabul edecek olan sinema zinciri AMC Dogecoin ile de ödeme alabilir. Bu girişime Elon Musk’tan da destek geldi.

AMC CEO’su Adam Aron Twitter’dan yaptığı anket ile Dogecoin ile ödeme alma konusunda takipçilerinin ne düşündüğünü sordu. Yaklaşık 125 bin kişinin cevapladığı ankette büyük çoğunluk şirketin kesinlikle Dogecoin ile ödeme alması gerektiğini söyledi.

I sincerely want to hear your opinion, via this Twitter Poll. By year-end 2021, AMC will take Bitcoin, Etherum, Litecoin and Bitcoin Cash for online payments. I hear from many on my Twitter feed we should accept Dogecoin too. Do you think AMC should explore accepting Dogecoin?

— Adam Aron (@CEOAdam) September 21, 2021

Çok özel bir topluluğu olan Dogecoin destekleyicileri anketin yayılmaması için Aron’un tweetine adeta beğeni yağdırdı.

Bu topluluğun önemli destekçilerinden olan Elon Musk yine desteğini esirgemedi. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile adeta kripto para piyasasına yöne veren ünlü iş insanı Aron’un tweetini beğenerek destek verdi.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.