Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Dijital pazarlama için tanıtım videosu çekimi

meyado

Yeni üye
Pazarlama video prodüksiyonu, markanız, organizasyonunuz veya belirli bir mesajınız hakkında farkındalığı artırmak için tasarlanmış marka odaklı videolar oluşturmaktan meydana gelir. Potansiyel müşteri yaratma, satış, sorgulama ve katılım için web sitenize internet trafiğini yönlendirmek için çok etkili bir şekilde kullanılabilirler. Amacınız bir TV reklamı yapmaksa, videoları televizyon için de biçimlendirebiliriz.

Bu tür videolar, markanız veya girişiminiz etrafında büyük bir etki ve heyecan oluşturur ve müşterilerinizin ürününüzü satın almak için bilmesi gereken en etkili bilgileri sunar. Tanıtım filmi Sektörünüzdeki derin bir ihtiyacı ele alır. İnsanların "Hey, bu benim bir sorunumu çözebilir!" demelerini sağlar.

Bir pazarlama videosunu aşağıdakiler dahil çeşitli yerlerde kullanabilirsiniz.

Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya platformları
E-posta kampanyaları
Youtube videoları
Üçüncü taraf web sitelerindeki blog gönderileri
Televizyon kanalları

Unutmayın ki, harika bir pazarlama videosu, müşterilerinize şirketinizin ne kadar harika olduğunu gösterir ve güven verir.

Video çekim ekibimiz markanızı ve şirket vizyonunuzu ve bu proje için ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi anlamak için sizinle yakın bir şekilde çalışırken sürecimiz başlar. Senaryo oluşturmadan son kesime kadar her şeyle ilgilenebiliriz veya tercih ederseniz, sürecin her bölümünde sizde yer alabilirsiniz. İlk büyük adım, senaryo yazımı ve tüm proje için bir taslak oluşturmaktır. Bu komut dosyası, tanıtım videosu için yol gösterici bir güç olacak ve son ürünün istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamasını sağlayacaktır.

Reklam

AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.