Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Coinbase NFT Pazar Yerini Başlattı

  • Konbuyu başlatan Aylin Canel
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
A

Aylin Canel

Misafir
Coinbase NFT Pazar Yerini Başlattı

ABD’nin ve dünyanın en önemli borsalarından Coinbase, NFT pazar yerinin beta versiyonunu resmen başlattı. Platform ilk etapta, ön kayıt yaptıran 3 milyonu aşan kullanıcı grubuna açıldı. Pazar yerinde Coinbase cüzdanı dışında diğer bireysel kripto cüzdanlarının da geçerli olması planlanıyor.ABD’nin en büyük borsası olarak görülen Coinbase merakla beklenen NFT pazar yerini, beta versiyonu olarak olsa da açtığını duyurdu. Platform duyurulduğu dönemde birinci gün milyondan fazla kişi ön kayıt yaptırmıştı. Daha sonraki günlerde ise toplamı milyonu aşan bu kişiler çeşitli kampanya ve fırsatlardan yararlanabilecekler.

İlk Etapta Küçük Bir Gruba Açıldı


Platform ilk etapta 3 milyon kişilik bekleme listesindeki küçük bir gruba açıldı. Fakat borsadan konuyla alakalı bir detay ya da deneme süresinin ne kadar olacağına ilişkin bir bilgi paylaşılmadı.

Bireysel Cüzdanlara Açık


Coinbase’den konuyla ilgili yapılan açıklamada; platformun “Herkese açık bir NFT dünyası yaratma” politikasının bir sonucu olarak, pazaryerinde Coinbase cüzdanının yanı sıra bireysel kripto para cüzdanlarının da geçerli olacağı ifade edildi. Platformda kredi kartıyla fiat para alımı da desteklenecek.“Bir Süre Kullanıcılardan İşlem Ücreti Alınmayacak”


Coinbase’in ürün yöneticilerinden Sanchan Saxena, NFT pazaryerindeki işlem ücretleriyle alakalı olarak da, Ethereum gaz maliyetleri ve NFT sahibi tarafından uygulanan telif ücretleri haricinde, ilk dönemde kullanıcılardan hiçbir işlem ücreti alınmayacağını söyledi.

“Bu alım-satım işleminden daha büyük bir platform. Burası bir topluluk yaratma ve diğer topluluklarla iletişime geçme platformu olacak. Sosyal bir pazaryeri olacak” dedi.

Coinbase NFT Pazar Yerini Başlattı yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.