Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Chainalysis CEO’su Gronager, Bitcoin Yıl Sonu 100 Bin Doları Aşar!

• Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
Blokzinciri analiz şirketi Chainalysis CEO’su, katıldığı programda yıl sonuna kadar Bitcoin’in 100 bin doların üzerinde bir değere ulaşacağını söyledi.

Gronager, kurumsal firmaların bu endüstriyi daha iyi öğrendiğinişu sözlerle ifade etti; “Uzun vadede gidebileceğimizin yerin ise sınırı yok” yorumunu yaptı.

Aylar sonra Bitcoin yeniden 50 bin dolar barajını aştı. Böylece Bitcoin’in yeni rekorunun ne kadar olacağı tekrardan tartışılmaya başladı. ABD’nin Bloomberg televizyonuna konuşan Chainalysis CEO’su Michael Gronager; Bitcoin’den beklentisinin bu sene daha fazla olduğunu söyledi.

Röportaja El Salvador’un Bitcoin’i yasal para ilan etmesiyle başlayan Gronager şu ifadeleri kullandı: “Küçük bir ülkenin böyle bir adım atması çok önemli. bir örnek teşkil edecektir. Bu tür ülkeler için havale işlemleri, sınırötesi ödemeler büyük önem taşır. El Salvador’da da ödemelerin önemi büyük. Zaten orada adaptasyon yüksekti. Ülkede ben dolarımı istiyorum diyen ve değişime karşı çıkan birçok insan olacaktır. Bu kişiler Bitcoin’in ne olduğunu bile bilmiyordur. Bu yüzden ben ülkedeki protestoları çok endişe verici görmüyorum”

Ethereum’a Güven Arttı!​

Son dönemde kripto paralara güvenin daha da arttığını belirten Chainalysis CEO’su, Ethereum hakkında şu sözleri söyledi; “Son haftalarda Ethereum’un çok fazla büyüdüğünü gördük. Ağ çok daha istikrarlı bir hale geldi. İnsanlar artık Ethereum2a daha çok güveniyor. Bir de DeFi yani merkeziyetsiz finans endüstrisi var. Bence bu da Ethereum’un değerini artırıyor.

Kripto paraların çoğunluğu, birçok varlığa oranla daha şeffaf. Bitcoin çok şeffaf. Geçmişte kurumsal şirketler ve insanlar onu karanlık ve ne olduğu belli olmayan bir varlık olarak görüyordu. Kurumsal şirketler de artık Bitcoin’in ne olduğunu öğrendiler. Bu da fiyatı yukarı doğru itecek bir gelişme diye düşünüyorum”

Son olarak Bitcoin hakkında düşüncelerini de açıklayan Michael Gronager; yıl sonuna kadar Bitcoin fiyatının 100 bin doların üzerinde olacağını şu sözlerle ifade etti; “Bitcoin ve Ethereum başta olmak üzere kripto paralarda şu anda bir trend görüyoruz. Ayı sezonunda çok büyük iyileştirmeler ve geliştirmeler yapıldı. Bence evet, hala boğa sezonundayız. Sene sonu 100 bin doların üzerinde olacağımızı söyleyebilirim. Uzun vadede ise Ay’ın sınır olduğunu düşünmüyorum. Onun da ötesine geçebiliriz. Bir sınır görmüyorum”

Bizi Telegram’dan Takip Edin!

Chainalysis CEO’su Gronager, Bitcoin Yıl Sonu 100 Bin Doları Aşar! yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu

Reklam

AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.