Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forum'a kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Cem Yılmaz’ın NFT ’leri Satıldı!

E

elif tanriverdi

Misafir
Yoğun ilgi gören 3 Cem Yılmaz NFT’leri Opensea isimli platformda satıldı. Söz konusu 3 NFT eser toplamda 7.03 ETH ödendi.

Geçtiğimiz günlerde ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın çizimlerinden oluşan NFT eserler Opensea uygulamasında açık artırma ile satışa sunulmuştu.

  • ‘000001KIZ’, isim eseri için yaklaşık 21.000 doalr (6 ETH)
  • ‘CYHEAD000001 RED’ 3.500 dolar (1,03 ETH)
  • ‘CYHEAD000005 NAVY’ isimli ise yaklaşık 3.500 dolar (1,03 ETH) ödendi.

3 NFT için toplam 7.03 Ethereum (ETH) ödendi. Yılmaz, Eserlerini satın alan Okan Uçkun, Rıza Selçuk Saydam ve Whisky Bath isimli kullanıcıya Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile teşekkür etti. Ömür boyu geçerli olacak 2 kişilik davetiye kazandığını söyledi.

Teşekkürler. Ömürboyu 2 kişilik davetiyeniz hayırlı olsun
🙂
https://t.co/WGSw9oy4mj

— Cem Yılmaz (@CMYLMZ) October 12, 2021

Daha önce yaptığı açıklamaya göre Cem Yılmaz, NFT’lerini satın alan kişilere gösteri için 2 kişilik davetiye hediye edeceğini duyurmuştu.

NFT olarak sundugum bu ikonlardan herhangi bir rengine sahip olan arkadaslar ne zaman nerede isterlerse gösterilerime 2 kişilik davetiye kazanmıştır. Siyah Beyaz olan ikon sahibi ise ömür boyu her yerde 2 kişililk kombine sahibi oldu.
🙂
NFT works for me this way
🙂
pic.twitter.com/ufHx00zO7C

— Cem Yılmaz (@CMYLMZ) October 11, 2021

Cem Yılmaz, “NFT olarak sunduğum bu ikonlardan herhangi bir rengine sahip olan arkadaşlar ne zaman nerede isterlerse gösterilerime 2 kişilik davetiye kazanmıştır. Siyah beyaz olan ikon sahibi ise ömür boyu her yerde 2 kişilik kombine sahibi oldu.” ifadelerini kullandı.

Kaynak : Kripto Blogu
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Reklam