Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Canlı Maç İstatistikleri

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

ekina4898

Kıdemli Üye
Mobil girişler için adresleri veya uygulamaları değerlendirebilirsiniz. Hatta başvuru ve adres duyurularının yer aldığı sitelerden biridir. Bunun için:

-Giriş: Mobil tarayıcıdan en son yayınlanan adres tam olarak arandıysa giriş yapın. Ayrıca mobil cihazınızın betcool internet bağlantısını da kontrol etmelisiniz. Çünkü bu şekilde adresleri arayabilir ve telefonunuza erişebilirsiniz.

- Uygulamalar: Bir adresle giriş yapmak yerine uygulamaya gidebilirsiniz. Bunun için Android uygulamasını iPhone ile paylaşır. Bu nedenle işletim sistemine betcool giriş uygun işletim sisteminin seçilmesi ve indirme işlemine geçilmesi esas alınmaktadır. İndirdikten sonra istediğiniz spor veya oyun alanına katılabilirsiniz.

 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.