Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Brezilya Bankası, BTC ve ETH Ticaretine Başlıyor!

E

elif tanriverdi

Misafir
Brezilya’nın en büyük yatırım bankası olan BTG Pactual; Mynt adlı bir platform aracılığıyla direkt olarak BTC ve ETH alım satımı başlatıyor.

BTG Pactual CEO’su Roberto Sallouti; “Kriptolara yatırım yapmak isteyen müşterilerimizin talebini karşılamak için BTC ve ETH ticaretini kullanıma sunacağız” dedi.

Ayrıca Sallouti sözlerine şu ifadeleri de ekledi; “Yeni bir varlık sınıfı olarak, müşterilerimizi bu varlıklar ve teknoloji hakkında; eğitecek-bilgilendirecek içeriğe de sahip olacağız. Bu varlıklara yatırım yapmak isteyenler için her zaman yatırım portföyünüzün %2’sine kadar olmasını öneriyoruz.”

BTG Pactual, yılda yaklaşık 2 milyar dolar gelir ve yönetim altındaki 72 milyar dolarlık varlık yönetimi; kurumsal kredilendirme ve varlık yönetimi sağlamaktadır.

BTG Pactual, Nisan ayında “Brezilya yatırım bankası tarafından başlatılan ilk Bitcoin fonu” olan Bitcoin Çoklu Pazar Yatırım Fonu’nu da başlatmıştı.

Kaynak : Kripto Blogu
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.