Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Bir Yatırımcı DeGods NFT’leri İçin 900 Bin Dolar Harcadı

  • Konbuyu başlatan Batuhan Dursun
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
B

Batuhan Dursun

Misafir
DeGODS.jpg

Aralık ayında Solana blok zincirinden ayrılıp Ethereum’a geçeceğini açıklayan DeGods NFT’leri, düşük piyasa şartlarında ilgi çekmeyi başarırken bir yatırımcı ise 900 bin dolarlık 69 NFT satın aldı.​


Solana NFT ekosisteminin en çok ilgi gören koleksiyonlarından biri olan DeGods için bir NFT yatırımcısı 900 bin dolar ödeme yaptı. 69 adet NFT alımı gerçekleştiren ve Twitter’da Pokee olarak bilinen kişi, yaklaşık 4 gün önce attığı tweet’te projenin Ethereum’a geçmesine destek olmak için bu şekilde bir alım yapacağını açıklamıştı.

Koleksiyonun alımı NFT pazar yeri olan Magic Eden’dan yapılırken, Pokee, alımlar için platformun “taban fiyat süpürücü” özelliğiyle bu NFT’leri düşük fiyattan almayı başardı. Bu arada NFT yatırımcılarının bazı zamanlarda, bir koleksiyonun o andaki en düşük fiyatlı NFT’lerini aldıkları ve gelecekte bu yerden çok daha yüksek noktalara gelmesi umuduyla yatırım yapıyorlar. Pokee’nin birçok Bored Ape NFT’leri ile diğer pahalı eserleri bünyesinde barındırdığı biliniyor.

Magic Eden’in web sitesi aracılığıyla açıklama yapan Pokee, yaptığı alımı, DeGods’un Ethereum’a geçişini desteklemek amacıyla yaptığını söyledi ve “Zincir üstü riskler nedeniyle Solana’ya daha fazla para koyamadım. Solana’da daha küçük NFT’leri satın almak ve oluşturmak zevkliydi ama bu alımı daha çok Ethereum’a geçişi desteklemek adına yaptım” dedi.

Bununla birlikte, 2021 yılında başlatılan ve DeLabs tarafından geliştirilen DeGods projesi, özellikle bir ödül token’ı çıkarılmasının ardından çok büyük bir ilgi toplamış ve Solana’nın en değerli NFT koleksiyonu haline gelmişti.
Son olarak haberlerimizi Web sitemizden, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir Yatırımcı DeGods NFT’leri İçin 900 Bin Dolar Harcadı yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.