Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Biden’ın Kripto Para Başkanlık Emri İçin ABD Ticaret Bakanlığı Harekete Geçti

  • Konbuyu başlatan Aylin Canel
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
A

Aylin Canel

Misafir
Biden-ın Kripto Para Başkanlık Emri İçin ABD Ticaret Bakanlığı Harekete Geçti

ABD Ticaret Bakanlığı, Mart ayında Biden tarafından yayınlanan kripto para başkanlık emirleri için harekete geçti.

Perşembe günü yayınlanan bir bildiriye göre; ABD Ticaret Bakanlığı’nın Uluslararası Ticaret İdaresi, Başkan Joe Biden’ın Bitcoin ve kripto para konusundaki başkanlık emrine nasıl yanıt verebileceği konusunda kamuoyundan yorum istemekte.

Emirler Martta Yayımlanmıştı​


Söz konusu başkanlık emri, Ticaret Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Hazine Bakanlığı ve diğer ABD departman ve kurumlarını, dijital varlık sektöründe ABD’nin ekonomik rekabet gücünü artırmak için bir çerçeve oluşturmaya çağırdı. Emir ise Mart ayında yayımlanmıştı.
Ticaret Bakanlığı, talebinde özellikle ABD dijital varlık işletmelerinin küresel rekabet gücü, geleneksel finansal hizmetler ve finansal kapsayıcılık hususları ile karşılaştırmalar ve teknolojik hususlar ile ilgili geniş bir soru yelpazesinde yorum istemekte.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!<strong>Biden’ın Kripto Para Başkanlık Emri İçin ABD Ticaret Bakanlığı Harekete Geçti</strong> yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.