Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forum'a kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bank of America’dan Metaverse, Kripto Endüstrisi için Fırsat Yaratıyor

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
Stratejist Haim İsrail, Metaverse piyasasının kripto para evreninin çok daha farklı bir seviyeye ilerleyeceğini ön görüyor.
Bank of America Genel Müdürü ve Küresel Stratejisti Haim Israel; Metaverse blokzincirinin teknolojisi için büyük fırsatlar yaratacağına inandığını açıkladı.

Öte yandan, dijital varlıkların finansal işlemler için yaygın olarak kullanılmaya başlamasına sebep olacağının altını çizdi. Bununla birlikte, tokenler çokfazla volatil olduğu için Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) gibi sabit koinlerin piyasaya hakim olma ihtimalinin daha fazla olduğunu sözlerine belirtti.

Geçtiğimiz günlerde yapılan bir röportajda, Bank of America Genel Müdürü ve Küresel Stratejisti Haim İsrail; Metaverse, belirli koşullarI yerine getirildiği taktirde kripto para birimi endüstrisini kitlesel benimsemeye yönlendirecek bir araç olarak tanımladı.Bank of America Genel Müdürü ve Küresel Stratejisti Haim İsrail; “Kesinlikle Metaverse’ün çok büyük bir fırsat olduğuna inanıyorum. Bu ekosistemin tamamı için kesinlikle büyük bir fırsat olacak doğru platformlara ihtiyacınız var.” şeklinde ifade etti.

Ayrıca Haim İsrail meta verilerinin, kripto para birimlerini para birimi olarak kullanmaya başlayacağımız yer olarak gördüğünü söyledi. İsrail, kripto para birimleri Metaverse’de yaygın olarak kullanılırsa, büyük teknoloji şirketlerinin de bu piyasaya gireceğine düşünüyor.

“Metaverse” terimi, Mark Zuckerberg’in Facebook’un Meta olarak yeniden markalaştırdığını duyurmasının ardından birkaç ay içinde giderek daha popüler hale geldi.

Özetlemek gerekirse meta veri deposu, insanların oyun oynayabileceği, sosyalleşebileceği, çalışabileceği, bir şeyler inşa edebileceği ve hatta ticaret yapıp kripto varlıklar kazanabileceği sanal bir dünya. Bu nedenle bizlerde yeni bir dünya kurgusuna şahit olmaktayız.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Bank of America’dan Metaverse, Kripto Endüstrisi için Fırsat Yaratıyor yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam