Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

AKP Küresel Kripto Borsası Binance ile Görüşecek

  • Konbuyu başlatan Aylin Canel
  • Başlangıç tarihi
A

Aylin Canel

Misafir
AKP Küresel Kripto Borsası Binance İle Görüşecek

AK Parti, kripto para dünyası ile ilişkileri ilerletmeye devam ediyor. AKP Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, küresel kripto borsası ile görüşecek.

Son bir aydır gündemde olan Türkiye kripto para ekosistemi konusu hala konuşulmaya devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı ‘kripto para yasa tasarısı’ ile yapılan açıklama her şeyi başlatmıştı. Açıklama sonrasında kamuoyuna sızdırılan taslak ise kripto para ekosisteminde büyük tartışmalara neden olmuştu.

Kripto para yasa tasarısı taslağını konuşmak üzere ünlü analist Kamile Uyar ve Vuca ekibi twitter üzerinden Mustafa Elitaş’ı ağırlamışlardı. Konuşmanın ardından Elitaş kripto para sektörünün önemli isimlerini Meclis’e çağırmıştı.

Geçtiğimiz günlerde de AKP tarafından ilk Metaverse toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı’da da yer alan Elitaş kripto para dünyası ile görüşmelerine devam ediyor. Elitaş, bu kez küresel kripto para borsası Binance’ın türk temsilcileri ile görüşeceğini ifade etti.

Bloomberght’nin yaptığı habere göre; AKP Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş perşembe günü (20 Ocak 2022) Binance’ın Türkiye temilcileri ile görüşme gerçekleştirecek. Meclis’te gerçekleşecek görüşmede Binance temsilcilerinin Elitaş’a kanuni düzenlemeler konusunda görüş ve önerilerini sunacağı belirtildi.
Binance Türkiye temsilcilerinin yapacağı sunumla yasa tasarısı taslağını etkileyebileceği düşünülüyor.

Bize Telegram’dan Takip Edin!AKP Küresel Kripto Borsası Binance ile Görüşecek yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.