Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto 500 Milyon Dolarlık Bitcoin Biriktiren Balina Gündeme Oturdu

  • Konbuyu başlatan Batuhan Dursun
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
B

Batuhan Dursun

Misafir
500 Milyon Dolarlık Bitcoin Biriktiren Balina Gündeme Oturdu

500 Milyon Dolarlık Bitcoin Biriktiren Balina Gündeme Oturdu

Bir kripto para balinası, bu yılın başından itibaren 500 milyon doların üzerinde Bitcoin biriktirdi.


Blockchain bilgilerine göre bir Bitcoin balinası, ocak ayı içerisinde Bitcoin almaya başladı ve mayıs, ağustos, eylül ayları dışında cüzdanını her ay düzenli olarak büyütmeye devam etti.

İlk satın alım işlemini 16 Ocak’ta 21.091 dolardan yapan balinanın en yakın zamanlı işlemi 36.266 dolardan Bitcoin almasıyla yapıldı.
Bu yazımız ilginizi çekebilir: The Simpsons NFT’lerle Dalga Geçti, Yatırımcılar Harekete Geçti

Edinilen bilgilere göre cüzdanda 534,9 milyon dolar değerinde, yaklaşık 14.598 adet Bitcoin yer alıyor.

Balina, Bitcoin’in yıl içerisinde yaşadığı fiyat değişimi ile 125 milyon dolardan fazla kâr elde etti.

Geçtiğimiz günlerde BlackRock’ın spot Ethereum ETF’si başvurusuyla birlikte kripto para piyasası hareketlendi. Akşam saatlerinde 38.000 dolara yaklaşan Bitcoin, yeniden 36.000 dolar seviyelerine geriledi.

Balinanın bu fiyatlardan alım yapmaya devam etmesi, takipçilerin ilgisini çekmiş durumda.

Kripto dünyasını yakından takip etmek ve en güncel haberleri öğrenmek için bizi tüm sosyal medya Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Kripto Bloğu kanalımızdan takip edebilirsiniz.

500 Milyon Dolarlık Bitcoin Biriktiren Balina Gündeme Oturdu yazısı ilk önce Kripto Bloğu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

geometrydash

Yeni üye
monkey mart I can confidently say that I am taking pleasure in each and every aspect of it. It is a wonderful website, and you have contributed a lot. Please accept my gratitude. Excellent work! You all maintain a wonderful blog, and you have some very interesting posts. Maintain the high standard you've set.
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.