Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi 19 Mayıs’ta Sabancı Holding'den Türkiye’ye anlamlı mesaj: “Geleceğimizi kimseye vermiyoruz” [Sponsorlu İçerik]

  • Konbuyu başlatan Webrazzi
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
W

Webrazzi

Misafir
Sabancı Holding, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında hazırladığı reklam filmini sosyal medya hesaplarından paylaştı. “Geleceğimizi Kimseye Vermiyoruz” mottosunu taşıyan kampanya ile Türkiye’nin en büyük sorunlarından biri olan beyin göçüne dikkat çeken Sabancı Holding, başlatacağı yeni seferberlik hamlesinin duyurusunu da gerçekleştirmiş oldu.

Buna göre, 2021 yılında başlatılan ve 3 yıl içerisinde Türkiye’nin en geniş katılımlı sosyal sorumluluk hareketine dönüşen Sabancı Cumhuriyet Seferberliği, yeni dönemde yoluna Sabancı Gençlik Seferberliği olarak devam edecek. Proje ile Türkiye’nin farklı illerinde Sabancı Teknoloji ve Etki Merkezleri ağı kurulacak; üreten, değer yaratan, fikrine sahip çıkan gençlere destek verilecek. Bu merkezlerle, ülkemizin beyin gücünün Türkiye’de kalması, Türkiye çapındaki girişimcilere inovasyona erişim konusunda fırsat eşitliği sağlanması amaçlanıyor.
Detaylar için sabancigenclikseferberligi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

"Bu topraklara karşı sorumluluğumuzun farkındayız"​


Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Sabancı Holding Kurumsal Marka Yönetimi ve İletişim Bölüm Başkanı Filiz Karagül Tüzün, “Cumhuriyet ile neredeyse yaşıt olan, yaklaşık 100 yıldır Cumhuriyet ile aynı yolu yürüyen bir Topluluk olarak, bu topraklara karşı sorumluluğumuzun farkındayız. Bu sorumluluk sadece üretimle, istihdamla, yatırımla açıklanamaz. Bu ülkenin gençlerine umut vermek, onlara yeni beceriler kazandırmak, fikirlerini, yaratıcılıklarını ortaya koyabilecekleri bir ortam sağlamak, bizim onlara karşı görevimiz. Bu aynı zamanda, ‘Biz, her şeyi gençliğe bırakacağız. Geleceğin ümidi, ışık saçan çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir’ diyen Atatürk’ün bizlere bıraktığı mirasa sahip çıkmaktır. Sabancı Gençlik Seferberliği’nin temelinde de bu anlayış var. Filmimizi de bu doğrultuda hazırladık. 29 Ekim gibi, 19 Mayıs’ı da sadece kutlamanın yeterli olmadığını; gençlerimize vereceğimiz en büyük hediyenin sözden aksiyona geçmek olduğunu bir kez daha ortaya koymak istedik” dedi.

Kampanya Künyesi​


Reklamveren: Sabancı Holding

Reklamveren Yetkilisi: Filiz Karagül Tüzün, Duygu Kayan Bulut, Büşra Karataş

Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul

CCO: İlkay Gürpınar

ECD: Volkan Karakaşoğlu

Grup Kreatif Direktör: Mesut Koçarslan

Kreatif Direktör: Serdar Güngör

Kreatif Grup Lideri: Sungun Çalışkan

Yaratıcı Ekip: Mustafa Pamuk, Muhammed Ergül

Genel Müdür: Tuğyan Çelik

Genel Müdür Yardımcısı: Ömer Üstündağ

Marka Ekibi: Çağla Yalçınkaya, Bahar Kılıç, Dilşah Koşkan

CSO: Toygun Yılmazer

Stratejik Planlama: Onur Aydın,Yunuscan Hısımcıl

Prodüksiyon Ekibi: Canan Polat, Mert Adabaş

Optimizasyon Ekibi: Neslihan Gücüm, Gözde Bilir

Yönetmen: Çağatay Kaya

Prodüksiyon Şirketi: Ptot Film

Seslendirme: Yetkin Dikinciler

Vokal: Karsu

Müzik: 3K1A

Orjinal Müzik : Nazan Öncel / Pelikan Müzik

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.