Bir göz at bakalım beğenicek misin çekirge?
ko-cüce
#1


Türkiye'nin lider MMORPG oyunu Knight Online, yepyeni MMORPG oyun Kingdom Online ve yeni nesil MMOFPS oyun Phantomers'ı bünyesinde barındıran NTT Game, yenilenen sitesiyle karşınızda!
NTT Game'in hizmet verdiği resmi sitesi, kullanıcı istekleri doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmekteydi. NTT Game, Kingdom Online'ın ardından Phantomers'ın da NTT Game oyunları arasına katılmasıyla birlikte, resmi sitenin tamamen değiştirilmesi kararlaştırılarak çok daha kullanışlı bir siteyi hizmete sokmuş oldu.

Sitede tasarımsal değişikliğin yanı sıra site bağlantıları ve NPoint yükleme sayfası da değiştirilerek daha kullanışlı hale getirildi. Bu sayede NTT Game oyunlarıyla ilgili en son haberlere, kampanya ve etkinliklere daha kolay biçimde erişebilir, hesabınızla ilgili işlemleri çok daha sade bir portal üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Ek olarak NTT Game resmi sitesi üzerine bir internet sitesi, sosyal medya sayfası gibi herhangi bir mecradan yönlendirme yapan oyuncularımızın bu yönlendirme url'lerini yeni portaldaki url'ler ile değiştirmeleri gerekmektedir. Eski sitede kullanılan yönlendirme url'leri, yeni sitede geçersiz olacaktır.

2011'den beri Türkiye'nin en kaliteli oyun firması olan NTT Game, hizmet kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarına önümüzdeki süreçte de devam ediyor olacak. Yenilenen NTT Game resmi sitesi için buraya tıklamanız yeterli.
Emsal niteliğindeki bu kararla oyunlarda korsan sunucu, hile üretim, yayın ve satışına hukuk bir kez daha dur demiş oldu.
ko-cüce

Bu bağlamda, 3 Eylül 2015 Perşembe günü gerçekleşecek bakımla birlikte, Midgard sunucusu Knight Online'daki yerini alacak! Yine oyuncularımızdan gelen istekler doğrultusunda düzenlenen Special Monster Staff ve Dragon Box eşyalarıyla birlikte, Asgard ve Orion sunucularında olduğu gibi yalnızca OTP'li oyuncuların giriş yapabileceği Midgard sunucusu, yeni bir başlangıç yapmak isteyen Knight Online oyuncularını bekliyor olacak. Ayrıca yeni sunucumuzun şerefine tüm oyunda gerçekleşecek olan Gül Şövalyesi Etkinliği de yine 3 Eylül 2015 Perşembe günü Knight Online'da olacak.

ko-cüce

3 Eylül'den itibaren OTP'li tüm oyuncularımız, Midgard sunucusuna giriş yapabilecekler. Yeni sunucumuzun tüm oyuncularımıza hayırlı olmasını temenni eder, iyi oyunlar dileriz.

Basın Bülteni
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ko-cüce otuken34 0 61 06-09-2019, Saat: 14:03
Son Yorum: otuken34
  ko-cüce otuken34 0 61 06-09-2019, Saat: 13:59
Son Yorum: otuken34
  ko-cüce otuken34 0 56 06-09-2019, Saat: 13:56
Son Yorum: otuken34
  ko-cüce otuken34 0 52 06-09-2019, Saat: 12:50
Son Yorum: otuken34
  ko-cüce otuken34 0 57 06-09-2019, Saat: 12:45
Son Yorum: otuken34Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Sro.ooO
Silkroad Private Server
Ayraç Noktaları
Bünyemizde barındırılan ve genel kullanıma açılan silkroad private serverlarımız hakkında bilgilendirme yayınlarının paylaşılması amacıyla Sro.ooO sitemizde forum hizmeti verilmektedir.
Hızlı Linkler

Dost Siteler

Türkçe Çeviri: MyBBGrup, © 2002-2018 MyBB Group
ko-cüce nedir?, ko-cüce nasıl yapılır?, ko-cüce hakkında detaylı bilgi, ko-cüce indir, ko-cüce donwload, ko-cüce teması, ko-cüce eklentisi, ko-cüce hilesi, en iyi ko-cüce, ko-cüce destek, ko-cüce yardım