Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Wordpress Free Neve Teması İndir - Ücretsiz Wordpress Tema

Ücretsiz Tema Wordpress Free Neve Teması İndir - Ücretsiz Wordpress Tema 2021-06-20

indirmek için izniniz yok

Wordpress Free Neve Teması​


Demo : Demo | Themeisle

Favori sayfa oluşturucunuzla da çalışan modern ve hızlı bir tema arıyorsanız, Neve temasından başkasına bakmayın. Bu tema yalnızca Site Origin, Divi, Elementor ve Brizy gibi sayfa oluşturucu eklentileriyle değil, aynı zamanda Gutenberg ile de uyumludur. Tasarım söz konusu olduğunda, tema içeriğinizi öne çıkaran temiz bir tasarıma sahiptir, bu nedenle dönüşüm oranlarını artırmak isteyen küçük işletmeler, serbest çalışanlar ve ajanslar için mükemmeldir. Rengi, yazı tiplerini ve diğer görsel stilleri özelleştirebilir ve kaydırıcılar, resimler, video ve daha fazlasını içeren çeşitli arka plan olanakları arasından seçim yapabilirsiniz.

Neve teması ayrıca mega menüler sunar, böylece navigasyonunuzu kolayca düzenleyebilir ve ziyaretçilerinizi bunaltmadan istediğiniz kadar sayfa ekleyebilirsiniz. Bunun da ötesinde, tema hızlı yüklenecek şekilde optimize edilmiştir ve tamamen duyarlıdır. Demo içeriğini tek bir tıklamayla yükleyebilir ve kurulum konusunda yardıma ihtiyacınız olursa yardım belgelerine, foruma ve video eğitimlerine başvurabilirsiniz. Neve temasını diğer ücretsiz temalardan ayıran şey, destek belgelerinin yanı sıra yazarlardan da destek alabilmenizdir. Her şey düşünüldüğünde, aynı zamanda arama motorları için optimize edilmiş hızlı, temiz, kullanımı kolay bir tema istiyorsanız, Neve teması kesinlikle kontrol etmeye değer.

neve-free-wordpress-theme.jpg
Yazar
Metaren
İndirilme
0
Görüntüleme
723
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

Metaren ait diğer kaynakar

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.