Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Brivium Credits Premium - XenForo 2 Eklentisi

Ücretli Eklenti Brivium Credits Premium - XenForo 2 Eklentisi 2021-05-14

indirmek için izniniz yok
Kullanıcılara izin vermek ve onları sınıflandırmak, bir yöneticinin iki büyük görevidir. Ve web siteniz küçülen bir toplum gibiyse, bir yönetici olarak, çok aktif olan ve büyük miktarda içeriğe katkıda bulunan veya topluluğunuzda önemli bir rol oynayan diğerlerini etkileyen kullanıcılara büyük olasılıkla kredi verirsiniz, bu eklenti on sizin için.

Credits Premium, sanal noktaları kullanan gelişmiş bir puan sistemidir. Eklenti aslında toplulukta yaklaşan etkinlik aracılığıyla tüm kullanıcı noktalarını oluşturmaya ve yönetmeye izin veriyor. Yönetici, kullanıcıların etkinliklerinden kaç puan alabileceklerine karar verme, etkinliklerde puan kazanma veya takas etme hakkına sahiptir. Bu eklenti aynı zamanda tüm işlemlerin tüm günlüklerini, raporlarını, üyelerin Kredi sayısı istatistiklerini tarih, hafta veya aya göre yönetmek ve saklamak için doğru araçları sağlar.

Kredi yönetimine erişim sınırsızdır, bu da kullanıcıların web sitenizde daha aktif olmaları için büyük motivasyon sağlar ve onları topluma katkıda bulunmaya teşvik eder. Blockchain ve Revolution Industry 4.0'ın yükselişiyle birlikte, özellikle web siteniz BlockChain teknolojisi veya Bitcoin para birimi ile ilgili çözüm sağladığında bu eklentiye ihtiyaç duyulmaktadır. Eklentinin en büyük avantajlarından biri, bu para birimleriyle entegre olabilmesi ve yine de kullanıcıların güvenliğini sağlayabilmesidir. Ayrıca, birden fazla işlevle bu eklenti, XenFofo'nuzun site rafına mutlaka sahip olunması gereken bir eklenti olmayı vaat ediyor.

Lütfen bu eklentiyi doğrudan XenForo 1 için Credit Premium'dan yükseltmeyin. XenForo 2 sürümünde, bu eklenti, XenForo 1 sürümünden verileri içe aktarmanıza izin veren bir ithalat aracı sağlar

ANA ÖZELLİKLER

- Para Birimi Yönetimi

+ Sınırsız sayıda cari para birimini destekler (örneğin: Altın, Gümüş, ...)
+ Farklı para birimleri arasında transfer yaparken işlem anında güncel döviz kuru nedeniyle para birimini otomatik olarak dönüştürür.
+ Her sisteme uyan görüntüleme amaçları için önek, sonek ve ondalık basamaklar desteği.
+ Para Birimi kullanmak için kullanıcı gruplarını seçin.
+ Para birimlerinin eksi birim sayısına izin verin.
+ Para birimlerini açın / kapatın.
+ Para gösteren sırasını düzenleyin.
- Olay yönetimi

+ Belirli bir para birimi nedeniyle olay oluşturmaya izin verir
+ Her olay için farklı ve spesifik başlık ve açıklama oluşturur, yöneticilerin ve kullanıcının farklı olayları ayırt etmesine yardımcı olur.
+ Etkinlik her yürütüldüğünde eklenen / çıkarılan kredi miktarlarını değiştirmek için.
+ Olayların indeks rakamlarını doğrudan olaylar listesi sayfasından değiştirmek için (Aktif durum, Uyarı, Orta Para Yatırma İşlemi ve Kredi Miktarı)
+ Belirli bir para birimi nedeniyle bir veya daha fazla olayı içe / dışa aktarmaya izin verin.
+ Her olay etkin veya hangi olay uygulanacağını belirten üyesinin gruplarla veya olay gerçekleştiğinde kazanılan kredinin miktarı açısından, devre dışı bırakılacak.
- İşlem yönetimi

+ Tüm olaylar kaydedilir ve performans değerlendirmesi için sıraya alınır.
+ İşlem sistemi performans değerlendirmesi için optimize edildi.
+ İşlemler için tüm seçenekleri destekleyin: İşlem durumu (Beklemede, Tamamlandı veya Geri Alındı).
+ Güçlü İşlem filtresi: Para birimlerine, olaylara, organize edenlere, katılanlara, bu işlemi kimin tetiklediğine ve hatta işlem kimliğine göre arama.
+ Bazı kullanıcılara izlenemeyen işlem yapılmasına izin verin.
+ Arama İşlem Sistemi: Para birimleri, olay, kullanıcı kimliği, tetikleyici kullanıcı kimliği, işlem durumu, tarih gibi kriterlere göre bulma ...

- Kredi Yönetici aracı

+ Kullanıcı kredilerini sıfırlama / Kullanıcı kriterlerine göre işlemleri silme
+ Yönetici tüm işlemleri geri alabilir veya tüm kullanıcıların kredi puanlarını temizleyebilir.
+ [AD] Credits sisteminden, DragonByte Tech: Credits (Pro), Brivium - Credits Premium, Trophy puanlarını [MJ] Credits eklentisine aktarmaya izin verin.
+ Bazı verilerin geriye dönük olarak yeniden oluşturulamaması durumunda günlük istatistiği yeniden oluşturabilirsiniz.
+ Doğum günü etkinlikleri ve günlük istatistik için işler yüklemenizi sağlar.
+ Destek kullanıcıların kamu bilgileri görüntüleyen izin widget'lar ve her yerde en zengin kullanıcıların listesini görüntüleyen widget'lar.
- Kredi İstatistiği

+ İstatistik Gösterge Tablosu:
+ Para birimleri nedeniyle forum içindeki tüm kredi puanlarının istatistiksel
olarak hesaplanması
+ Toplam forumun toplam işlem miktarı + Gönderilmeyi bekleyen toplam işlem miktarı
+ Cüzdan İstatistiği: Miktar ve değere göre para birimi için grafik formunun istatistiği
+ Günlük / Haftalık / Aylık İstatistikler ve Tarih Aralığı İstatistiği: Kazanılan Para Birimi İstatistiği, Harcanan Para Birimi grafiği biçiminde. Yani yönetici kolayca farklı para birimleri arasında değişen görebiliyordu.
- Etkinlikler (Etkinlik organizasyonu, üyelerin kredi kazanmasına izin verme şeklidir. Etkinlik tanımlarının her biri için istediğiniz kadar etkinlik oluşturabilirsiniz.)

+ Günlük Giriş: Her günlük giriş için puan atar.
+ Kayıt: Yeni kullanıcılar için puan atar.
+ Exchange: Kullanıcıların farklı para birimleri arasında dönüşüm yapmasına izin verir. Bu tür etkinliklere vergi ve ücret de uygulanabilir.
+ Transfer: Kullanıcıların kredi puanlarını forumdaki / topluluktaki başka bir kullanıcıya aktarmalarına izin verir. Bu etkinlikler için ücret ve vergiler geçerlidir. Böylece organizatör bu etkinliği uygulayacak hedef üyeleri seçebilir.
+ Doğum Günü: Doğum günü sistemde görüntülenen gün olan üyeye puan atar
+ Avatarı Yükle / Sil: Bir üye avatarı yüklediğinde / sildiğinde kredileri atar veya kaldırır.
+ Takip Et / Takibi Bırak: Bir üye birini takip ettiğinde / takibi bıraktığında kredi atar veya kaldırır.
+ Takipçi Al / Kaybet: Bir üye takipçisi birini aldığında / kaybettiğinde kredileri atar veya kaldırır.
+ Güncelleme Durumu: Üye güncelleme durumu olduğunda kredi atar.
+ Yeni Profil Gönderisi: Bir üyenin yeni bir gönderisi veya diğer üyenin duvarında yeni bir yorum yaptığında kredi atar.
+ Profil Gönderisi Silindi: Üyenin gönderisinin kalıcı olarak silinmesini atar + Profil Gönderisini
Al: Birisi kullanıcının profil sayfasında yeni bir gönderi veya yeni yorum yaptığında kredi atar.
+ Profil Gönderisini Kaybet: Kullanıcının profil sayfasındaki profil gönderileri / yorumları kalıcı olarak silindiğinde kredi atar.
+ Profil Gönderisini Beğen / Beğenmekten Vazgeç: Bir kullanıcı bir profil gönderisini beğendiğinde / beğenmediğinde kredileri atar veya kaldırır.
+ Profil Gönderisini Al / Kaybet: Bir kullanıcı gibi bir profil gönderisi aldığında / kaybettiğinde kredileri atar veya kaldırır.
+ Konuşma Oluştur: Bir kullanıcı yeni görüşme oluşturduğunda kredi atar.
+ Sohbete Katıl: Bir kullanıcı yeni konuşma oluşturduğunda kredi atar / kaldırır.
+ Konuşmadan Ayrıl: Bir kullanıcı görüşmeden ayrıldığında kredi atar.
+ Görüşmeyi Yanıtla: Bir kullanıcı bir konuşmaya yanıt verdiğinde kredi atar.
+ Konuşma Yanıtı Al: Bir kullanıcı konuşmada bir yanıt aldığında kredi atar.
+ Yeni Konu Oluşturun: Bir veya daha fazla belirli forumda yeni bir konu oluşturduklarında kullanıcılara kredi atamaya izin veren etkinlikler.
+ Konu Siliniyor: Bir veya daha fazla belirli forumda dizileri silindiğinde kullanıcılara kredi atanmasına olanak tanıyan olay.
+ Konu Yanıtı Al: Konuları bir veya daha fazla belirli forumda Cevap (lar) aldığında kullanıcılara kredi atanmasına izin veren olay.
+ Gevşek Konu Yanıtı: Bir veya daha fazla belirli forumda, konu başlıkları silindiğinde (formu kalıcı olarak silin) kullanıcılara kredi atanmasına olanak tanıyan olay.
+ Konuyu Görüntüle: Bir veya daha fazla belirli forumda bir başlık gördüklerinde kullanıcılara kredi atamaya izin veren olay.
+ Konu Görünümü Al: Biri bir veya daha fazla belirli forumda kendi başlıklarını gördüğünde kullanıcılara kredi atamaya izin veren olay.
+ Konu Sticky / Unsticky: Bir veya daha fazla belirli forumda başlıkları işaretlendiğinde (Yapışkan) veya işaretlenmediğinde (Sabit Değil) kullanıcılara kredi atanmasına olanak tanıyan olay.
+ Konu İzle / İzlemeden Çık: Bir kullanıcı bir veya daha fazla belirli forumda bir ileti dizisini izlediğinde / izlemediğinde kredileri atar veya kaldırır.
+ Konu İzleme Alma / Çözme: Bir kullanıcı bir veya daha fazla belirli forumda bir ileti dizisini izlediğinde / kaybettiğinde kredileri atar veya kaldırır.
+ Yeni Anket Oluştur: Bir kullanıcı anket oluşturduğunda kredi atar.
+ Anket Silindi: Bir kullanıcının ileti dizisindeki anket silindiğinde kredi atar veya kaldırır.
+ Oylama Anket: Kullanıcı bir ankete yanıt verdikten sonra puanlar atar.
+ Anket Oyu Al: Bir kullanıcının anketi oy aldığında kredi atar.
+ Yeni Gönderi: Bir kullanıcı belirli forumlarda ileti dizisinde yeni gönderi oluşturduğunda kredi atar.
+ Gönderi Silindi: Belirli forumlarda ileti dizisindeki bir kullanıcı gönderisi silindiğinde kredi atar.
+ Gönderiyi Beğen / Beğenmekten Vazgeç: Bir kullanıcı belirli forumlarda ileti dizisindeki bir gönderiyi beğendiğinde / beğenmediğinde jeneriği atar veya kaldırır.
+ Gönderiyi Al / Kaybet: Bir kullanıcı belirli forumlardaki ileti dizisinde olduğu gibi bir gönderi aldığında / kaybettiğinde kredileri atar veya kaldırır.
+ Gönderi Bildir: Bir kullanıcı belirli forumlarda ileti dizisinde bir gönderi bildirdiğinde kredi atar. (Pozitif veya negatif değerler kullanabilirsiniz.)
+ Gönderi Raporu Al: Bir kullanıcı belirli forumlarda ileti dizisinde gönderi raporu aldığında kredileri atar veya kaldırır.
+ Eki Yükle: Bir kullanıcı yeni ekler yüklediğinde puan atar.
+ Eki Sil: Bir kullanıcının eki silindiğinde puan atar veya kaldırır.
+ Eki İndir: Ekleri bir veya daha fazla belirli biçimde indirdiklerinde kullanıcılara kredi atar (Dosya uzantıları)
+ Ek İndirmeyi Al: Ekleri bir veya daha fazla belirli biçimde indirdiklerinde kullanıcılara kredi atar (Dosya uzantıları)
Yazar
Metaren
İndirilme
1
Görüntüleme
385
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

Metaren ait diğer kaynakar

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.