Bir göz at bakalım beğenicek misin çekirge?
IVR Yönelimli Hesap Yönetilir
#1
Lightbulb 


IVR üzerinden gelir elde ettiniz mi?

Gelirinizi arttırmak amacıyla tavsiyelerde bulunabilir, mevcut hesaplarınızı yönetebilirim.
1
Ara
Cevapla

#2
Ücretli şekilde mi yapıyorsunuz hocam?
Ara
Cevapla

#3
@BoggeR evet hocam ücretli bilgi paylaşımı ve hesap yönetim hizmeti sunuyorum. Mevcut üyeliğinizi özel mesaj ile gönderin, analiz yapıp fiyat çıkartayım, ortalama gelir hakkında düşüncelerimi sunayım.
Ara
Cevapla

#4
(09-09-2018, Saat: 17:00)Theaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @BoggeR evet hocam ücretli bilgi paylaşımı ve hesap yönetim hizmeti sunuyorum. Mevcut üyeliğinizi özel mesaj ile gönderin, analiz yapıp fiyat çıkartayım, ortalama gelir hakkında düşüncelerimi sunayım.

bence konuya fiyat listesini eklersen yeni gelen üyeler için sağlıklı olabilir. Ayrıca mail adresini de belirtenilirsin Wink
Ara
Cevapla

#5
Düzenli bir fiyat söz konusu değil hocam. Hesap etkileşimine ve hizmete göre değişiklik gösteriyor.
1
Ara
Cevapla

#6
(09-09-2018, Saat: 17:14)Theaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Düzenli bir fiyat söz konusu değil hocam. Hesap etkileşimine ve hizmete göre değişiklik gösteriyor.

Anladım. Hayırlı satışlar. @Theaa
Ara
Cevapla

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Sro.ooO
Silkroad Private Server
Ayraç Noktaları
Bünyemizde barındırılan ve genel kullanıma açılan silkroad private serverlarımız hakkında bilgilendirme yayınlarının paylaşılması amacıyla Sro.ooO sitemizde forum hizmeti verilmektedir.
Hızlı Linkler

Dost Siteler

Türkçe Çeviri: MyBBGrup, © 2002-2018 MyBB Group
IVR Yönelimli Hesap Yönetilir nedir?, IVR Yönelimli Hesap Yönetilir nasıl yapılır?, IVR Yönelimli Hesap Yönetilir hakkında detaylı bilgi, IVR Yönelimli Hesap Yönetilir indir, IVR Yönelimli Hesap Yönetilir donwload, IVR Yönelimli Hesap Yönetilir teması, IVR Yönelimli Hesap Yönetilir eklentisi, IVR Yönelimli Hesap Yönetilir hilesi, en iyi IVR Yönelimli Hesap Yönetilir, IVR Yönelimli Hesap Yönetilir destek, IVR Yönelimli Hesap Yönetilir yardım