Bir göz at bakalım beğenicek misin çekirge?
Heading Etiketi İçerisindeki Anahtar Kelime Grupları (H1, H2, etc.)
#1


Heading Etiketi İçerisindeki Anahtar Kelime Grupları (H1, H2, etc.)

Heading etiketleri içerisindeki anahtar kelimeler, bir sayfanın ilgili konu başlığının belirlenmesinde güçlü bir ağırlıklandırma parametresidir. H1 başlığı bu ağırlıklandırmanın büyük kısmına sahip olurken, H2 ve diğer başlıklar giderek azalacak şekilde daha az ağırlık oranına sahiptirler. Bu başlığın ayrıca kullanıcıların okumasını kolaylaştırarak erişilebilirliği arttırdığı ve açık, net başlıklar oluşturması sayesinde hemen çıkma oranını düşürdüğü çeşitli araştırmalar sonucunda görülmüştür.

Ayrıca heading etiketi hiyararşik yapıya sahip olmalıdır. H4'ten sonra H1 gelmemelidir. Yada H5'ten sonra H3 gelmemelidir.
Admin - İmzası
 Birlik ve beraberlik; ölümden başka her şeyi yener.

Mustafa Kemal ATATÜRK.

Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Lightbulb Title Etiketinde Geçen Anahtar Kelimenin Arama Sonuçlarına Etkisi Admin 0 204 30-08-2018, Saat: 09:52
Son Yorum: AdminKonuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
Sro.ooO
Silkroad Private Server
Ayraç Noktaları
Bünyemizde barındırılan ve genel kullanıma açılan silkroad private serverlarımız hakkında bilgilendirme yayınlarının paylaşılması amacıyla Sro.ooO sitemizde forum hizmeti verilmektedir.
Hızlı Linkler

Dost Siteler

Türkçe Çeviri: MyBBGrup, © 2002-2018 MyBB Group
Heading Etiketi İçerisindeki Anahtar Kelime Grupları (H1, H2, etc.) nedir?, Heading Etiketi İçerisindeki Anahtar Kelime Grupları (H1, H2, etc.) nasıl yapılır?, Heading Etiketi İçerisindeki Anahtar Kelime Grupları (H1, H2, etc.) hakkında detaylı bilgi, Heading Etiketi İçerisindeki Anahtar Kelime Grupları (H1, H2, etc.) indir, Heading Etiketi İçerisindeki Anahtar Kelime Grupları (H1, H2, etc.) donwload, Heading Etiketi İçerisindeki Anahtar Kelime Grupları (H1, H2, etc.) teması, Heading Etiketi İçerisindeki Anahtar Kelime Grupları (H1, H2, etc.) eklentisi, Heading Etiketi İçerisindeki Anahtar Kelime Grupları (H1, H2, etc.) hilesi, en iyi Heading Etiketi İçerisindeki Anahtar Kelime Grupları (H1, H2, etc.), Heading Etiketi İçerisindeki Anahtar Kelime Grupları (H1, H2, etc.) destek, Heading Etiketi İçerisindeki Anahtar Kelime Grupları (H1, H2, etc.) yardım