Bir göz at bakalım beğenicek misin çekirge?
[-]
Enerji Kimlik Belgesi Antalya
#1


Enerji Kimlik Belgesi Antalya


vetenerji.jpg
Binalarda ve tüm yapılarda kullanım izninin ayrılmaz bir parçası olarak enerji kimlik belgesi alınması, 5627 sayılı Enerji Verimliliği kanunu kapsamında bazı binalar istisna olmak üzere tüm binalarda zorunlu bir konumda bulunmaktadır. Bazı kanunlar kapsamında alınmadığı durumda idari yaptırımlar görülebileceği için alınması bir zorunluluk oluşturmaktadır.

Enerji projelerinin oluşturulması, enerji etüt proje çalışmaları, gerekli belgelerin alınması ve yalıtım danışmanlığı gibi hizmetlerinin sağlanması için tercih edebileceğiniz VET Enerji firması, en güvenilir ve sorunsuz aracı kurum ve kuruluşlar arasında bulunurken, başvuru yaptığınız takdirde en hızlı sonuçları alabilirsiniz. Hem iletişim noktasında hem hizmet kalitesi hem de hizmet fiyatları noktasında avantaj oluşturan firma, sizin için büyük bir rahatlık oluşturmaktadır.

VET ENERGY kuruluşumuz Enerji Bakanlığı ve Bayındırlık Bakanlığının yetki belgeli kuruluşu olarak, ülkemizin birçok vilayetinde Enerji Verimliliği çalışmaları ve Enerji Kimlik Belgesi (EKB) uygulamalarını gerçekleştirerek hizmet sağlamaktadır.

EKB Ve Enerji Sınıfları

Firma üzerinden temin edebileceğiniz enerji kimlik belgesi kapsamında farklı enerji sınıfları belirlenmektedir. Bu noktada binanın metrekare ölçüsü kapsamında yıllık enerji tüketimi, bu değere istinaden karbondioksit salımı hesaplaması, referans bir bina ile bu değerlerin kıyaslanması ve kıyaslama sonucu kapsamında A-G sınıfları arasında bir yerleştirme yapılması bulunmaktadır.

Ayrıca firmamız; İşletmelerin Enerji verimliliği projelerinin uygulama aşamasında, yurtiçi ve yurtdışı kaynaklardan finansal yönde destekler sağlamaktadır.

Enerji Kimlik Belgesi Her Binada Zorunlu Mudur?

VET Enerji Firması tarafından sunulan hizmetlerde enerji etüt proje danışmanlık ve ekb için başvuru gerçekleştirdiğinizde bu belgeyi alıp almamak konusundaki zorunluluğunuz belirlenmektedir. İstisnai binalar olarak belirtilmiş yapılar haricinde tüm binaların bu belgeyi alması bir zorunluluk olurken, tam kapsamlı bilgi edinmek için firmanın http://www.vetenerji.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.vetenerji.com/
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ANTALYA'NIN EN İYİ KIZ YURDU deniz 0 43 12-12-2019, Saat: 19:36
Son Yorum: deniz
  Power Enerji | Güneş Paneli ile Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi nullsix 0 43 25-11-2019, Saat: 20:47
Son Yorum: nullsix
  Mesleki Yeterlilik Belgesi Zorunluluğu deniz 0 77 31-10-2019, Saat: 18:20
Son Yorum: deniz
  Antalya, Halı-Koltuk-Yatak Yıkama deniz 0 82 24-10-2019, Saat: 10:30
Son Yorum: deniz
  Antalya Temizlik Firmaları resthit 0 93 08-10-2019, Saat: 03:12
Son Yorum: resthitKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Sro.ooO
Silkroad Private Server
Ayraç Noktaları
Bünyemizde barındırılan ve genel kullanıma açılan silkroad private serverlarımız hakkında bilgilendirme yayınlarının paylaşılması amacıyla Sro.ooO sitemizde forum hizmeti verilmektedir.
Hızlı Linkler

Dost Siteler

Türkçe Çeviri: MyBBGrup, © 2002-2018 MyBB Group
Enerji Kimlik Belgesi Antalya nedir?, Enerji Kimlik Belgesi Antalya nasıl yapılır?, Enerji Kimlik Belgesi Antalya hakkında detaylı bilgi, Enerji Kimlik Belgesi Antalya indir, Enerji Kimlik Belgesi Antalya donwload, Enerji Kimlik Belgesi Antalya teması, Enerji Kimlik Belgesi Antalya eklentisi, Enerji Kimlik Belgesi Antalya hilesi, en iyi Enerji Kimlik Belgesi Antalya, Enerji Kimlik Belgesi Antalya destek, Enerji Kimlik Belgesi Antalya yardım