Bir göz at bakalım beğenicek misin çekirge?
Çin Vizesi
#1


Mubo turizm olarak TURSAB A sınıfı yetkili seyahat acentası olarak 2005 senesinden bu yana İstanbul davize hizmetleri ve uçak bileti , seyahat sağlık sigortası hizmetleri vermekte olan kuruluşumuz Çin vizesi başvurusu hizmetleri ve çin uçak bileti temini konularında uzmanlaşmış ,bilgi ve deneyimini vatandaşlarımızın Çin seyahatlarını en huzurlu ve konforlu şekilde yapması için kullanmaktadır.

Cin vize işlemleri , çin halk cumhuriyetinin politikası gereği bir hayli karmaşıktır. Öncelikle çine seyahat etmek isteyenler çin konsılosluğuna şahıs olarak gidiğ , şahsen başvuru yapamazlar. Bu bakımıdan bir çok ülkeden farklıdır. Cin vizesi başvurusunu ancak Çin konsolosluğunun yetki verdiği çin vizesi yetkili acentası üzerinden yapabilirsiniz.

Özellikle  ticari çin vizesi almak için , çinden belediye onaylı bir vize davetiyesi almanız gerekmektedir. Karşı firmadan davetiye yazı almanız ve bu yazınında o firmanın bulunduğu yerdeki belediyeden onaylanmış olması gerekmektedir. çin vizesi davetiye örneğini ve başvuru formalarını sitemizde bulabiirsini. Tü evrak ve formları uzmanlarımız sizin adınıza titizlikle hazırlayıp başvuru işlemlerinizi başlatırlar.

Çin vizesi için gerekli evraklar hakkında detaylı bilgi ve belge örneklerini sitemizde bulabilir yada bize telefon açarak vize danışmanınızdan öğrenebilirsiniz.Çin vizesi için gerekli evrakların başında standart olarak pasaport , resim, iş yeriniz ile ilgili belgeler ve davetiye gibi belgeler talep edilmektedir. Çin uçak bileti, otel rezervasyonu belgeleri gibi daha bir çok belge temin edilerek cin vize başvurunuz yaklaşık olarak 10 iş günü içinde hazır olur.

Kanton fuarı dönemleri gibi zamanlarda konsolosluk yoğun olacağı için vize başvurunuzu ne kadar erken yaparsanız o kadar iyidir. Çin vizesi fiyatları ve diğer tüm konular hakkında bilgi ve başvuru için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kanada Vizesi Hakkında Bilgiler Baybars 0 19 05-09-2019, Saat: 04:54
Son Yorum: Baybars
  Yunanistan vizesi almak isteyenler için rehber niteliğinde bir site nullsix 0 122 09-05-2019, Saat: 23:35
Son Yorum: nullsix
  Pakistan vizesi almanın yolları Pakistanvizesi.net içerisinde açıklanıyor nullsix 0 93 09-05-2019, Saat: 22:34
Son Yorum: nullsix
  Mısır vizesi almadan önce Misirvize.net adresine girmenizi öneriyoruz nullsix 0 98 09-05-2019, Saat: 21:04
Son Yorum: nullsix
  Mısır vizesi almak için ne yapmalıyız? nullsix 0 98 09-05-2019, Saat: 20:38
Son Yorum: nullsixKonuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
Sro.ooO
Silkroad Private Server
Ayraç Noktaları
Bünyemizde barındırılan ve genel kullanıma açılan silkroad private serverlarımız hakkında bilgilendirme yayınlarının paylaşılması amacıyla Sro.ooO sitemizde forum hizmeti verilmektedir.
Hızlı Linkler

Dost Siteler

Türkçe Çeviri: MyBBGrup, © 2002-2018 MyBB Group
Çin Vizesi nedir?, Çin Vizesi nasıl yapılır?, Çin Vizesi hakkında detaylı bilgi, Çin Vizesi indir, Çin Vizesi donwload, Çin Vizesi teması, Çin Vizesi eklentisi, Çin Vizesi hilesi, en iyi Çin Vizesi, Çin Vizesi destek, Çin Vizesi yardım