Bir göz at bakalım beğenicek misin çekirge?
Çatı Merdiveni
#1


Çatı katlarını ama teraslara kolay erişim için kullanılan bir merdiven türü olan çatı merdivene katlanabilme özelliğine sahiptir. Özellikle yer sıkıntısı yaşayan kişiler için son derece kullanışlı bir üründür. Çatı merdiveni kademeli olarak katlanabilme özelliğine sahip olmaktadır. Kademe sayısı merdivenin uzunluğuna göre farklı çeşitte olabilir. Çatı merdivene son derece kaliteli malzemelerden imal edilmiş olup uzun yıllar kullanım ömrüne sahiptir. Merdivenin gövdesi paslanmaz çelik malzemeden üretilmektedir. Merdivenin birleşim noktaları özel işçilik ve titizlikle yapılmakta, merdiven basamakları herhangi bir kayma ihtimaline karşı önlemleri alınmaktadır.

Çatı merdivenini odanızın tavan yüksekliğine göre istenilen boyutta yaptırabilirsiniz. Önce ölçü alındıktan sonra belirlenen ölçüye göre merdiven yapılmaktadır. Çatı merdiveni dörtgen şeklinde ahşap bir kutuya sahiptir. Merdiven kapalı pozisyonda iken bu dikdörtgen kutunun içerisinde bulunmaktadır. Merdiveni kullanmak istediğinizde öncelikle ahşap kutuyu açarak merdiveni kademeli olarak açabilirsiniz. Merdiven açılıp düz bir hale geldikten sonra kullanılmaya hazırdır. 

Çatı merdivenlere işiniz bittikten sonra aynı şekilde önce merdiveni katlayıp daha sonra ahşap kutuyu kapatarak merdiveni ortadan kaldırabilirsiniz. Böylelikle yerden tasarruf edebilirsiniz. Merdivenin ahşap kutusu boyalı ve cilalı bir kutudur. Yani kutu kapalı olduğu pozisyonda dekoratif bir görüntü vererek ilave olarak bir boya ya da cila istememektedir.
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fakro Çatı Penceresi Maham 0 27 05-04-2019, Saat: 11:30
Son Yorum: MahamKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Sro.ooO
Silkroad Private Server
Ayraç Noktaları
Bünyemizde barındırılan ve genel kullanıma açılan silkroad private serverlarımız hakkında bilgilendirme yayınlarının paylaşılması amacıyla Sro.ooO sitemizde forum hizmeti verilmektedir.
Hızlı Linkler

Dost Siteler

Türkçe Çeviri: MyBBGrup, © 2002-2018 MyBB Group
Çatı Merdiveni nedir?, Çatı Merdiveni nasıl yapılır?, Çatı Merdiveni hakkında detaylı bilgi, Çatı Merdiveni indir, Çatı Merdiveni donwload, Çatı Merdiveni teması, Çatı Merdiveni eklentisi, Çatı Merdiveni hilesi, en iyi Çatı Merdiveni, Çatı Merdiveni destek, Çatı Merdiveni yardım